Робот для TikTok

TikTok1

Створюємо та налаштовуємо масові та тригерні розсилки в TikTok, що допомагає вам побудувати масові комунікації у соціальних мережах та збільшити продажі:

– до 500 повідомлень на добу

АВТОМАТИЗАЦІЯ МАРКЕТИНГУПопереднє замовлення робота TikTokЯку розсилку в TikTok ми можемо робити?

Програмний робот Autorpad для TikTok – це унікальний маркетинговий інструмент для автоматизації продаж, що дозволяє швидко встановити контакт із цільовою аудиторією та прискорити просування бізнесу у сегменті В2В продажів.

tiktok2
tiktok3


Для чого потрібне розсилання в TikTok?

Ви новачок у своїй ніші? З’явилися нові товари чи пропозиції? Запускаєте цікаву акцію? Шукаєте партнера для здійснення перспективних планів? Вам необхідно донести інформацію до максимальної кількості існуючих та потенційних клієнтів. Тоді розсилання в TikTok УТП, реклами, резюме – це потрібний вам інструмент, за допомогою якого про вас швидше дізнаються у діловому світі.Як можна автоматизувати розсилку повідомлень?

Ручне розсилання лінкідин забирає багато часу, але особисте звернення до співрозмовника сприяє довірчому та поважному спілкуванню. Ми пропонуємо автоматизацію розсилок у TikTok за допомогою програмних роботів:

  • розсилки за чітко заданими параметрами,
  • збирання та складання мережі контактів,
  • пересилання відповідей у зручний для вас канал.
robot_tiktok
tiktok5


Що дає автоматизація розсилок?

Роботизація розсилок – це оптимізація тимчасових та фінансових витрат на однотипні рутинні процеси:

  • відправка УТП;
  • відправка нагадувань;
  • відстеження відгуків на повідомлення;
  • автоматизація відправлення тригерних пропозицій;


У чому вигода роботизації розсилок в ТікТок?

Ефективність RPA розсилок у рази перевищує показники, що отримуються при виконанні тих самих процесів вручну.

  • Якість та швидкість. Відсутність у роботі онлайн сервісу «людського фактора»
  • Економічність. Вартість роботи робота для ТікТок окупається у мінімальні терміни.
tiktok_video

Економія часу

Поки що ви зайняті іншими справами чи спите — робот працює.

Економія грошей

Вартість оренди робота менша, ніж зарплата будь-якого співробітника.

Прогнозовані витрати

Ви самі керуєте навантаженням робота і терміном оренди.

Висока надійність

Робот не хворіє та не прогулює роботу.

Висока продуктивність

Бот працює 24/7, без свят та вихідних.

Зниження зусиль

Більше не потрібно багато людської праці для досягнення результатів у LinkedIn.

Є ПИТАННЯ?Ми маємо відповіді!

Які бізнес-процеси виконує розсилка в ТікТок?

Комунікація в особистих повідомленнях соціальної мережі: не потрібно збирати емейл адреси людей, які вас цікавлять, і робити спам-розсилки, оскільки розсилка відбувається прямо в особистих повідомленнях на сайті ТікТок.

Передача лідів до розсилки з вашої CRM: програмний робот надішле повідомлення лише тим контактам, які мають отримати саме це повідомлення у потрібний час. Нагадування, допродаж – тепер все це в особистих листуваннях прямо в тікток.

Зменшення навантаження на співробітників: всю рутинну роботу з надсилання повідомлень до тіктоку виконає робот. Менеджерам не потрібно витрачати час на холодні розсилки, або надсилати нагадування, і вам навряд чи знадобиться автоматизація бухгалтерського обліку – тепер це відбувається в автоматичному режимі.

Економія коштів: замовити послугу з налаштування програмного робота в рази дешевше, ніж використовувати платні інструменти розсилок повідомлень.

Мій профіль не заблокують?
Ні, ваш профіль не заблокують, тому що ми не використовуємо розширення для браузерів та інші стандартні сервіси. Роботи працюють так само, як і ви, практично руками, тому блокувань немає.
Чи є якісь обмеження?

Так, у TikTok є динамічні ліміти, які залежать від того, наскільки добре приймають ваші запрошення до контакту. Чим краще прийматимуть запрошення – тим більше запрошень можна буде надіслати!

Від чого залежить, як добре приймають запрошення до контакту?

Це залежить від тексту, який ми надсилаємо із запрошенням. Напишіть нам, і ми покажемо вам тексти, які добре працюють у наших клієнтів!

Як почати розсилати через вас інвайти до контакту з повідомленнями і що для цього потрібно?
Що таке розсилання в TikTok?

Розсилка у соціальній мережі TikTok – це ефективний інструмент для ділової комунікації. За допомогою такої розсилки ви можете не тільки доставити корисну ділову інформацію та взаємодіяти з існуючими клієнтами, а й встановлювати нові ділові контакти.

Для чого потрібна розилка в TikTok?

Розсилка в TikTok дозволяє компаніям налагодити ділові контакти, прискорити просування бізнес-сторінки, знайти партнерів, лідів, клієнтів, залучити цільову аудиторію та своєчасно інформувати мережу ділових контактів, наприклад, про новини та пропозиції компанії.

Як можна автоматизувати розсилку в TikTok?

Можна скористатися сервісом  платних повідомлень  безпосередньо в тікток, але це дуже дорогий інструмент. При цьому ви не отримаєте можливості робити розсилку за вашими контактами, або отримувати нові контакти.

За допомогою програмних роботів Autorpad ви зможете доставити повідомлення як вашим контактам у TikTok, так і людям, які не входять до вашої мережі професійних контактів. При цьому, в останньому випадку ви до всього отримаєте збільшення мережі ваших контактів.

Що дає автоматизація розсилки в TikTok?
Головні переваги – це економія часу та доставка розсилки у особисті повідомлення. Надсилання повідомлень вручну великій кількості користувачів займає багато часу і пов’язане з високим ризиком помилок. Автоматизація вирішує ці проблеми.
У чому вигода роботизації розсилки в TikTok?

Надсилання листів відбувається в особистих повідомленнях соціальної мережі, при цьому робот може відправляти персоналізовані тригерні розсилки в тікток у відповідь на конкретну дію користувача, забираючи подію з CRM-системи та інших програм, сервісів, додатків. Зверніть увагу, що якщо ви вирішите замовити розсилку в Instagram, то отримаєте відмінне автоматизоване рішення, яке наводитиме вам клієнтів на постійній основі.

чат-боты autorpad

АВТОМАТИЗАЦІЯ МАРКЕТИНГУПропонуємо нові інструменти для бізнесу

Автоматизація інтернет маркетингу, реалізована за допомогою роботів, побудованих на технології RPA, дозволяє швидко і ефективно збирати цільові аудиторії, робити розсилки в раніше недоступних каналах. Крім цього, за допомогою автоматизації маркетингових процесів, нових інструментів для інтернет-маркетолога можна швидко збільшувати відвідуваність сайту та створювати сценарії автоматичних продажів в інтернеті.

Наші контакти

Зателефонуйте або напишіть нам. Ми не роботи, але зазвичай відповідаємо дуже швидко. 🙂

НАШ ТЕЛЕФОН:

0 800 359 208

НАША ЭЛЕКТРОННА АДРЕСА:

info@autorpad.com

НАША АДРЕСА:

49080 м.Дніпро, Донецьке шосе, 2а

ЗВ'ЯЗАТИСЯПоставте нам запитання:

• НАШ БЛОГОстанні статті та новини

Корисна інформація для тих, хто цікавиться автоматизацією бізнес-процесів, використанням програмних роботів RPA, а також продажами та маркетингом.
automation

Гайд з ефективної лідогенерації в LinkedIn з програмними роботами Autorpad: поради та стратегії

У цій статті ми докладніше обговоримо основні переваги автоматизації процесу лідогенерації в Linkedin та розповімо про нюанси, з якими ви можете зіткнутися у процесі використання програмних роботів.

Читати далі »
lead gen

Кейс: Лідогенерація

Результати:
– загальна база контактів збільшується на 25000 на місяць
– Для одного менеджера генерується приблизно 20 лідів на місяць
– компанія збільшила прибуток приблизно в 5 разів

Читати далі »
linkedin-mockup

Кейс: Лідогенерація в LinkedIn

Результати:
– відділ продажів розширився
– загальна база контактів збільшується щомісяця
– для одного менеджера генерується приблизно 100-300 лідів на місяць
– компанія збільшила прибуток приблизно в 5 разів

Читати далі »