Розпізнавання тексту OCR

Розпізнавання тексту OCR
Налаштовуємо “під ключ” роботів для розпізнавання тексту.

АВТОМАТИЗАЦІЯ МАРКЕТИНГУПопереднє замовлення розпізнавання тексту OCRЯк використовується OCR на веб-сайтах?

Для визначення наявності ключових слів на певних сторінках вашого сайту можна використовувати роботів із застосуванням технології OCR. У такому разі вам не доведеться витрачати багато людської праці для пошуку тексту на сайті.

Звертаємо вашу увагу, що для того, щоб розпізнати текст із pdf в word вам знадобляться стандартні онлайн-сервіси. Роботи RPA призначені для роботи саме з такими сервісами, але не замінюють їх.Навіщо використовувати OCR в Інтернеті?

Якщо вам потрібно автоматизувати будь-які дії та відштовхуватися від тексту на сайті, тоді, швидше за все, вам потрібні послуги з оптичного розпізнавання текстів (ocr) для великих обсягів тексту.

У такому разі ви зможете використовувати робота, який не просто розумітиме текст на сайті, але й діяти відповідно до цього тексту, автоматизуючи вашу діяльність на вашому сайті або на інших сайтах.Як використовується OCR для розпізнавання документів?

При автоматизації документообігу завжди потрібно розпізнавати текст різних документів. У такому разі, крім того, що потрібно реалізувати розпізнавання тексту пдф у ворд, часто потрібний пошук тексту за документом.

RPA робот може розпізнати текст по картинці чи фотографії, або розпізнати текст з jpg в word. Такі дії можуть бути лише частиною одного великого алгоритму робота, що обробляє документи.Навіщо потрібно OCR для месенджерів?

Розпізнавання аудіо в текст не є технологією OCR, але ми можемо використовувати роботів для автоматизації процесу розпізнавання окремих аудіозаписів, або всієї розмови в текст. Розпізнати звук із відео в текст може багато різних сервісів.

Завдання роботів у такому разі тільки записувати необхідні розмови, переводити голос у текст за допомогою готових сервісів, після чого робот зможе знаходити необхідні ключові слова в підготовленому тексті.  Як працює OCR із програмами?

Якщо вам потрібно розпізнати відсканований текст у великому обсязі, на постійній основі, тоді має сенс зробити робота, який буде надсилати тексти в додатки, наприклад, сканера, принтера, abbyy, після чого взаємодіятиме з ними.

Завдання розпізнати рукописний текст з фото може бути тільки одним із списку завдань, які виконує робот під час роботи з програмами, тому просто пам’ятайте, що роботи RPA працюють з будь-якими програмами. 

Автономність процесів

Програма розпізнавання тексту працює без участі людини.

Підвищення якості

Автоматичне розпізнавання тексту з фото ефективніше за людину.

Звільнення від рутини

OCR знайде потрібну інформацію за кілька хвилин, залежно від складності завдання.

Економія часу

Пошук тексту на картинках зменшує обсяг ручної праці.

Обробка даних

Допомагає автоматизувати обробку та збирання інформації з будь-яких джерел в інтернеті.

Багатозадачність

OCR робота працює з кількома ресурсами одночасно.

Є ПИТАННЯ?У нас є відповіді на використання OCR

Що таке OCR?
OCR – це автоматичне розпізнавання тексту з будь-яких ресурсів в інтернеті – картинок, сайтів, відео.
Навіщо потрібно розпізнавання тексту?
Автоматичне розпізнавання інформації дозволяє заощаджувати багато часу. Розпізнавання тексту в Інтернеті дозволяє шукати потрібну інформацію по всьому інтернету, незалежно від формату.
Як можна автоматизувати рішення каптчі?

Роботизувати рішення каптчі, пошук даних на картинках та в інтернеті можна за допомогою технології OCR. Наприклад, під час виконання проекту з наданням послуги масової комунікації, використовується ця технологія при побудові процесів спілкування з клієнтами.

Що дає автоматизація OCR?
Використання OCR у роботах збільшує їх ефективність. Наприклад, пошук інформації використовується при парсингу або скрапінгу, щоб робот розумів, де в картці товару знаходяться певні характеристики товару.
У чому вигода роботизації OCR?

Роботизація OCR дозволяє оптимізувати витрати на людський ресурс під час пошуку тексту на комп’ютері локально або в інтернеті. Наприклад, якщо ви вирішите замовити email розсилку і вам потрібно буде зібрати базу – у цьому вам допоможе, у тому числі, технологія OCR. Таким чином, ви використовуєте одразу 2 технології при виконанні 1 завдання за допомогою роботизації.

• НАШ БЛОГНові статті та кейси

Корисна інформація для тих, хто цікавиться автоматизацією бізнес-процесів, використанням програмних роботів RPA, а також продажами та маркетингом.
automation

Гайд з ефективної лідогенерації в LinkedIn з програмними роботами Autorpad: поради та стратегії

У цій статті ми докладніше обговоримо основні переваги автоматизації процесу лідогенерації в Linkedin та розповімо про нюанси, з якими ви можете зіткнутися у процесі використання програмних роботів.

Читати далі »
lead gen

Кейс: Лідогенерація

Результати:
– загальна база контактів збільшується на 25000 на місяць
– Для одного менеджера генерується приблизно 20 лідів на місяць
– компанія збільшила прибуток приблизно в 5 разів

Читати далі »
linkedin-mockup

Кейс: Лідогенерація в LinkedIn

Результати:
– відділ продажів розширився
– загальна база контактів збільшується щомісяця
– для одного менеджера генерується приблизно 100-300 лідів на місяць
– компанія збільшила прибуток приблизно в 5 разів

Читати далі »