Кроспостинг

Налаштовуємо “під ключ” кроспостинг з будь-яких джерел у будь-які канали.

АВТОМАТИЗАЦІЯ МАРКЕТИНГУПопереднє замовлення кроспостингуНавіщо потрібен кроспостинг вашому сайту?
Кроспостинг у соціальні мережі підвищує SEO позиції вашого сайту в пошуковій видачі, і крім цього, спрямовує трафік з постів із соціальних мереж на ваш сайт. Автоматичний кроспостинг постів зручний тим, що з його допомогою ви можете публікувати пости з блогу вашого сайту в багато соціальних мереж, а не тільки, наприклад, робити кроспостинг в facebook і twitter.


Який може бути кроспостинг у соціальних мережах?

Існуюче рішення кроспостингу з фейсбуку в інстаграм допомагає нам заощаджувати час та публікувати наші пости одразу у 2 соціальних мережах. Але що якщо ми хочемо вести більше соціальних мереж? Тоді до нас на допомогу приходять RPA роботи.

З їхньою допомогою можна створити ваш власний сервіс автоматичного кроспостингу, і тоді ви зможете робити публікації в автоматичному режимі в будь-яку соціальну мережу, з будь-якої соціальної мережі.Як працює кроспостинг у месенджерах?

Кроспостинг для месенджерів незамінна річ, якщо ви робите розсилки хоча б в один із месенджерів. Ви, напевно, стикалися з проблемою відсутності інтеграцій між месенджерами та різними платформами.

За допомогою RPA роботів можна публікувати в автоматичному режимі необхідний вам контент у Viber, Telegram, Whatsapp, інші месенджери, як це робила б людина. Тільки швидше, більше, ефективніше.Які CMS підтримуються під час кроспостингу?

При автоматичному кроспостингу підтримуються будь-які CMS системи, у тому числі самописні, наприклад:

  1. WordPress
  2. Joomla
  3. Opencart
  4. Magenta
  5. Shopify
  6. Webasyst
  7. и другие.


Які форуми можна використовувати при кроспостингу?

При кроспостингу можна використовувати будь-які форуми, livejournal, ютуб, блог-платформи – RPA роботи розпізнають інтерфейси та текст на екранах комп’ютера, тому вони працюють з будь-якими платформами.

Зверніть увагу, що автоматичний RPA кроспостинг має на увазі публікацію контенту при використанні будь-якого джерела та будь-якої платформи, що використовується для публікації.

Є ПИТАННЯ?Ми можемо пояснити, що таке і навіщо потрібен кроспостинг

Що таке кроспостинг?
Кроспостинг – це автоматична (напівавтоматична) публікація контенту на декількох майданчиках одночасно (соціальні мережі, маркетплейси тощо). Автоматичний кроспостинг дозволяє менеджеру зосередитися на інших, більш важливих і творчих завданнях, при цьому збільшити охоплення та обсяг продажів.
Навіщо потрібен кроспостинг?
Програма дозволяє зняти з менеджера безліч монотонної роботи на різних платформах.
Як можна автоматизувати публікацію постів на різних платформах?
Роботизувати розміщення контенту на різних платформах можна за допомогою автоматичного кроспостингу. Він дозволяє покращити ефективність менеджера та збільшити охоплення, продажі.
Що дає автоматизація процесу публікації?
Роботизація цього процесу дозволяє збільшити продажі за допомогою збільшення кількості матеріалу, що публікується. Необхідно лише налаштувати джерело, вибрати час та платформи для публікації, запустити робота.
У чому вигода роботизації?

Роботизація дозволяє оптимізувати витрати на людський ресурс, підвищити якість розміщення контенту, сфокусувати менеджера на інших важливих завданнях та збільшити продажі.

• НАШ БЛОГНові статті та кейси

Корисна інформація для тих, хто цікавиться автоматизацією бізнес-процесів, використанням програмних роботів RPA, а також продажами та маркетингом.

automation

Гайд з ефективної лідогенерації в LinkedIn з програмними роботами Autorpad: поради та стратегії

У цій статті ми докладніше обговоримо основні переваги автоматизації процесу лідогенерації в Linkedin та розповімо про нюанси, з якими ви можете зіткнутися у процесі використання програмних роботів.

Читати далі »
lead gen

Кейс: Лідогенерація

Результати:
– загальна база контактів збільшується на 25000 на місяць
– Для одного менеджера генерується приблизно 20 лідів на місяць
– компанія збільшила прибуток приблизно в 5 разів

Читати далі »
linkedin-mockup

Кейс: Лідогенерація в LinkedIn

Результати:
– відділ продажів розширився
– загальна база контактів збільшується щомісяця
– для одного менеджера генерується приблизно 100-300 лідів на місяць
– компанія збільшила прибуток приблизно в 5 разів

Читати далі »