Робот для Behance

Автоматизация и оптимизация бизнес процессов RPA фото

Налаштовуємо та підключаємо багатофункціонального робота Behance до вашого профілю. Розсилки, підписки, коментарі, лайки. Автоматизуйте роботу з Behance та збільшуйте ваші доходи!

АВТОМАТИЗАЦІЯ МАРКЕТИНГУПопереднє замовлення робот BehanceЩо таке робот для Behance?

Програмний робот Autorpad для Behance – це унікальний маркетинговий інструмент для автоматизації, дозволяє швидко, на постійній основі виконувати різні дії на Behance, імітуючи діяльність людини для привернення уваги до вашого профілю.

image-tab1-1
whyus-home1Чому слід підключити RPA?

Бот для біхансу покращує комунікацію з аудиторією: він самостійно підписується, лайкає і коментує цікаву для вас аудиторію.

Створює листування, надіславши вітальні або інформаційні повідомлення. Ви можете підключитися до розмови тільки в тому випадку, якщо користувач відповість на повідомлення робота, зацікавившись Вашою пропозицією.Як можна автоматизувати Behance?
Ми пропонуємо нове рішення для Behance – програмного робота Behance. Наші розумні сервіси в автоматичному режимі додадуть відправлять сотні повідомлень з вашою пропозицією цільової аудиторії, лайкатимуть і коментуватимуть цікаві для вас роботи, привертаючи увагу до вашого профілю!
app-dev
image2-service3-1
Які завдання виконує робот?
Програмний робот Autorpad вміє збирати інформацію у відкритих профілях та сегментувати користувачів згідно з заданими фільтрами. Ви можете бути впевнені, що Ваші повідомлення будуть надіслані тим, кому вони дійсно цікаві.


У чому вигода роботизації Behance?
Вам не потрібно витрачати час на ручне надсилання повідомлень цільовим контактам та привернення уваги до вашого профілю, оскільки цю роботу може виконувати за вас програмний робот.
about-image2-1

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?Який функціонал є доступним?

Привернення уваги до вашого профілю Behance

Робот надсилає близько 1000 підписок, близько 1000 лайків та 1000 коментарів на місяць від вашого профілю аудиторії, яку ви вказали роботу. Вам просто гарантовано увагу вашої цільової аудиторії!

Розсилання повідомлень всередині Behance

Робот може розсилати повідомлення по існуючій базі контактів профілю, або ж надсилати запрошення до контакту, і разом з ними повідомлення. Плюс потрібний вам функціонал.

Збір даних

За вашим запитом ми можемо налаштувати робота, який буде збирати потрібну інформацію з профілів Behance, що вас цікавлять. Зібрану інформацію можна збирати в таблицю або передавати в потрібну вам систему.

Розсилка повідомлень

Вкажіть ваше повідомлення та цільову аудиторію, а робот надішле повідомлення.

Автономність та надійність

Бот працює без помилок та повністю в автономному режимі.

Привернення уваги ЦА

Ви можете давати боту будь-яке завдання: лайки, коментарі чи підписки.

Економія часу

Робот виконує рутинну роботу в режимі 24/7 без перерв та відпусток.

Економія грошей

Оренда та налаштування робота в рази менше вартості вашого вільного часу.

Зростання продажів

Збір якісної ЦА прискорює просування та збільшує продажі.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?Автоматизація Behance

Крок 1. Визначаємо цілі

Крок 2. Створюємо робота

Крок 3. Налаштовуємо робота

Крок 4. Запускаємо у роботу

Крок 5. Поліпшуємо результати

whyus-home1
Автоматизация и оптимизация бизнес процессов RPA фото

АВТОМАТИЗАЦІЯ СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖЗбільшуємо продажі в Behance

Robotic Process Automation — це автоматичні програмні роботи, які дозволяють створювати унікальні інструменти, що, у свою чергу, сприяє збільшенню продажів.

• НАШ БЛОГОстанні статті та новини

Корисна інформація для тих, хто цікавиться автоматизацією бізнес-процесів, використанням програмних роботів RPA, а також продажами та маркетингом.
Автоматизация и оптимизация бизнес процессов фото Robotic Process Automation - Внедрение RPA

Пояснення роботизованої автоматизації процесів: все, що вам потрібно знати

У цій статті ми докладніше обговоримо основні переваги автоматизації процесів та познайомимо вас із її історією, щоб показати, як ми досягли того, що маємо сьогодні. Але перед цим розглянемо короткий приклад роботизованої автоматизації процесів:

Читати далі »
Автоматизация и оптимизация бизнес процессов фото Robotic Process Automation - Внедрение RPA

3 речі, які слід враховувати перед впровадженням автоматизації бізнес-процесів

Третя компанія заощадила сотні годин ручної роботи та отримала своєчасні та точні фінансові звіти, після чого досягла п’ятикратного збільшення кількості транзакцій після впровадження рішення з автоматизації між своїми системами ERP та CRM.

Читати далі »