SMS розсилка

Ми налаштовуємо “під ключ” масові та автоматичні, тригерні SMS розсилки.

АВТОМАТИЗАЦІЯ МАРКЕТИНГУПопереднє замовлення SMS розсилкиЯкі можуть бути цілі SMS розсилки?
 • Залучення нових клієнтів.
 • Збільшення суми покупки.
 • Підвищення лояльності до компанії.
 • Смс-розсилка постійним клієнтам з унікальними пропозиціями.
 • Інформування про нові продукти.
 • Підвищення відсотка завершених угод.
Сервіс, що дозволяє надіслати розсилку повідомлень, визначається виходячи з цілей розсилки.


Навіщо сегментувати базу для розсилки SMS?

Персоналізоване розсилання повідомлень з урахуванням запитів підписника робить комунікацію більш ефективною та мотивує вчинити цільову дію.

Ми сегментуємо базу підписників за віком, статтю, географією, інтересами та купівельною спроможністю, іншими параметрами. Телефонне розсилання смс по геолокації приносить більше доходу клієнту.Який має бути правильний текст для розсилки SMS?

Правильно оформлений текст для смс-розсилки заощаджує бюджет і збільшує продажі. Правильний текст для SMS розсилки має містити:

 • унікальну торгова пропозицію;
 • вигоду для передплатника;
 • контакти для зворотного зв’язку.

Зверніть увагу, що таргетована смс розсилка підвищує конверсії в рази.Які установки та інтеграції ми робимо при SMS розсилках?

Окрім налаштувань сервісу ми програмуємо робота на певні стандартизовані дії. Наприклад, смс-бот нагадає про кинутий кошик, або про відправлення замовлення, або майбутню акцію.

Крім того, роботи, побудовані на основі технології Robotic Process Automation, дозволяють швидко інтегрувати сервіс розсилок з вашою CRM системою, дозволяючи розсилати рекламу в смс клієнтам.Що таке масові SMS розсилки?

Це розсилки, які робляться зазвичай 1 раз на 1 тиждень, і відправляються на всю базу клієнтів. Насправді мало хто сегментує базу одержувачів, тому такі розсилки часто приносять мало продажів.

Сегментація бази допоможе відправити релевантнішу пропозицію одержувачам, при цьому на практиці при розсилці sms з комп’ютера через інтернет буває достатньо мінімальної сегментації для збільшення конверсій.

ROBOTIC PROCESS AUTOMATION И SMS РОЗСИЛКИПРОГРАМНІ РОБОТИ ПРОПОНУЮТЬ НОВІ ФУНКЦІЇ ДЛЯ SMS РОЗСИЛОК

Для залучення або оповіщення клієнтів можна організувати мобільну gsm смс розсилку. Сегментація з геолокації при цьому вплине на вартість, але якщо замовити збір цільової аудиторії, тоді розсилку, що продає з комп’ютера можна зробити не тільки ефективною, але й автоматичною. Ефективність у цьому випадку бізнес отримає від організації розсилки не просто на всю Україну, а тільки за телефонами, наприклад, юридичних або фізичних осіб, з пропозицією вашої послуги.

Групове телефонне розсилання виходить недорого, але в такому разі пропозиція купити або підписатися, відправлена за телефонними корпоративними номерами від вашого імені, може виглядати дешево і принести замість користі – шкоду для бізнесу. Звичайно, можна зробити, наприклад, відправлення готових рекламних повідомлень до Вайбера, але отримання таких повідомлень все одно буде розцінено як реклама. І хоч тарифи будуть у цьому випадку вищими, все одно, ефект буде низьким – вже тоді краще замовити розсилку на фейсбук.

Чим можуть допомогти у такому випадку роботи RPA? Справа в тому, що роботи працюють як люди тільки швидше і без помилок, тому можуть зробити розсилку SMS саме на Київ, або, якщо буде потрібно, переглянуть весь сайт, після чого можна буде створити розсилку саме по користувачам цього сайту. Одна з важливих переваг – роботи для SMS розсилки можуть використовувати будь-яку службу розсилок, так і модем, чи комп’ютер, чи будь-який інший пристрій. Це дозволяє гнучко налаштовувати розсилки, застосовувати різні дані, тим самим покращуючи конверсії каналу.

Є ПИТАННЯ?У НАС Є ВІДПОВІДІ

Що таке смс-розсилання?

Це надійний, ефективний та доступний за ціною канал комунікації з підписниками. За допомогою sms-розсилки можна надсилати повідомлення клієнтам, бізнес-партнерам, співробітникам. Адресат отримає повідомлення, незалежно від того, має він доступ до мережі Інтернет чи ні.

Навіщо потрібна смс-розсилка?

Sms-розсилка:

 • інформує клієнтів про акції та нові послуги;
 • розширює активну клієнтську базу;
 • посилює ступінь довіри до бренду;
 • повідомляє про статус замовлення;
 • забезпечує зворотний зв’язок із підписниками;
 • прискорює зростання та обсяг продажів.
У чому вигода роботизації смс-розсилки?

За допомогою технології RPA можна передавати списки контактів та іншу інформацію із системи клієнта на сервіс смс-розсилок, крім того, можна просто автоматизувати відправлення смс зі свого телефону.

Як можна автоматизувати смс-розсилку?

Сьогодні легко автоматизувати sms-розсилку за допомогою різноманітних сервісів, що надають цю послугу.

Ми пропонуємо новий підхід до організації смс-розсилки – це технологія RPA, яка базується на використанні програмних роботів. Штучний інтелект можна підключити до телефону для розсилки від вашого імені, або керувати сервісом розсилок, замість маркетолога.

Що дає автоматизація смс-розсилки?
 • Оперативне інформування клієнтів
 • Висока швидкість доставки
 • Розсилка повідомлень за розкладом у заданий час
 • Підтримка зворотного зв’язку з підписниками
 • Налагодження точкового контакту зі споживачем
 • Зростання продажів в інтернеті за доступну вартість
 • Ефективне поєднання з іншими рекламними інструментами
 • Зняття навантаження з маркетолога
 • Використання особистих телефонних номерів для масових розсилок

• НАШ БЛОГНові статті та кейси

Корисна інформація для тих, хто цікавиться автоматизацією бізнес-процесів, використанням програмних роботів RPA, а також продажами та маркетингом.
automation

Гайд з ефективної лідогенерації в LinkedIn з програмними роботами Autorpad: поради та стратегії

У цій статті ми докладніше обговоримо основні переваги автоматизації процесу лідогенерації в Linkedin та розповімо про нюанси, з якими ви можете зіткнутися у процесі використання програмних роботів.

Читати далі »
lead gen

Кейс: Лідогенерація

Результати:
– загальна база контактів збільшується на 25000 на місяць
– Для одного менеджера генерується приблизно 20 лідів на місяць
– компанія збільшила прибуток приблизно в 5 разів

Читати далі »
linkedin-mockup

Кейс: Лідогенерація в LinkedIn

Результати:
– відділ продажів розширився
– загальна база контактів збільшується щомісяця
– для одного менеджера генерується приблизно 100-300 лідів на місяць
– компанія збільшила прибуток приблизно в 5 разів

Читати далі »