Робот для Facebook

Налаштовуємо та підключаємо багатофункціонального робота Facebook до вашого профілю. Збір цільової аудиторії, розсилки та практично необмежений функціонал на замовлення. Автоматизуйте роботу з Facebook та збільшуйте ваші продажі!

АВТОМАТИЗАЦІЯ МАРКЕТИНГУПопереднє замовлення робот FacebookЩо таке робот для Facebook?

Впровадити робота в Facebook – це можливість за прийнятну вартість отримати універсального співробітника, на оренду якого в місяць Ви витратите набагато менше, ніж наймання ще одного менеджера для роботи в соцмережі.

Це виняток помилок, цілодобовий зв’язок із клієнтами, економія часу та трудовитрат менеджерів!

image-tab1-1
whyus-home1Чому слід підключити RPA?

У Фейсбуці робот Autorpad виконує безліч функцій: він може ставити лайки, коментувати та публікувати пости, запрошувати у друзі та підписуватися на користувачів, збирати та сегментувати базу передплатників.

Використання бота прискорює просування ліда по вирві продажів за допомогою тригерних розсилок, що відправляються у відповідь на конкретну дію користувача. Кинули кошик? Отримайте повідомлення-нагадування! Чи не закінчили розмову? Робот сам нагадає про себе!Як можна автоматизувати Facebook?

З програмними роботами можна автоматизувати роботу з профілем у Фейсбуці та оптимізувати бізнес-процеси: збір передплатників, підтримка та підвищення активності свого профілю та сторінки.

Крім цього, до бізнес-сторінки можна підключити чат-бот і таким чином покращити комунікації з цільовою аудиторією. Якщо ви вирішите при цьому замовити розсилку в лінкедін, то ви можете отримати велику притоку клієнтів для вашого бізнесу.

app-dev
image2-service3-1
Які завдання виконує робот?

Робот Autorpad може не тільки збирати контакти та робити розсилки, але й відповідати клієнтам на стандартні питання, приймати заявки та надсилати їх на пошту.

Бот для Фейсбуку для додавання друзів – незамінний інструмент, що допомагає швидко збільшити цільову аудиторію. Більше зацікавлених передплатників – вище за продаж. І ніякого спаму, тому що розсилання здійснюється ботом по профілях, які є у Вас у директі.У чому вигода роботизації для Facebook?

Бот Autorpad для Фейсбуку у своїй роботі використовує базу клієнта, а не лише тих передплатників, які прийшли після його впровадження.

Замовте автоматизацію smm просування сьогодні, щоб обійти ваших конкурентів завтра! Ідіть у ногу з часом! Впроваджуйте нові технології, а ми Вам допоможемо!

about-image2-1

Зростання продажів

Бот для Facebook працює в режимі нон-стоп, розсилаючи тисячі повідомлень на день. Ваш продукт побачать і куплять у рази більше людей.

Розвантаження менеджерів

Підключіть чат бот для фейсбуку, і довірте рутину роботу Autorpad, а менеджерам – творчу роботу.

Новий канал

Використовуйте Facebook для комунікацій та продажів не за допомогою реклами, а за допомогою листування та роботів.

Чат-бот та розсилки

Бот для Facebook Messenger дозволяє супроводжувати та збільшувати продажі, допомагаючи менеджерам обслуговувати клієнтів та відвідувачів сторінки.

Парсинг контактів

Робот збере інформацію за ключовими словами, перенесе групи та окремих користувачів із зазначених джерел, сегментує аудиторію.

Збір бази контактів

Робот може збирати аудиторію на себе і сторінку, додаючи контакти в друзі або відправляючи користувачам сторінку друзів.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?Як автоматизувати Facebook?

Крок 1. Визначаємо цілі

Крок 2. Створюємо робота

Крок 3. Налаштовуємо робота

Крок 4. Запускаємо у роботу

Крок 5. Поліпшуємо результати

whyus-home1
чат-боты autorpad

АВТОМАТИЗАЦІЯ МАРКЕТИНГУПропонуємо нові інструменти для маркетологів

Автоматизація інтернет маркетингу, реалізована за допомогою роботів, побудованих на технології RPA, дозволяє швидко і ефективно збирати цільові аудиторії, робити розсилки в раніше недоступних каналах. Крім цього, за допомогою автоматизації маркетингових процесів, нових інструментів для інтернет-маркетолога можна швидко збільшувати відвідуваність сайту та створювати сценарії автоматичних продажів в інтернеті.

Наші контакти

Зателефонуйте або напишіть нам. Ми не роботи, але зазвичай відповідаємо дуже швидко. 🙂

НАШ ТЕЛЕФОН:

0 800 359 208

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА:

info@autorpad.com

НАША АДРЕСА:

49080 м.Дніпро, Донецьке шосе, 2а

ЗВ'ЯЗАТИСЯПоставте нам запитання:

• НАШ БЛОГОстанні статті та новини

Корисна інформація для тих, хто цікавиться автоматизацією бізнес-процесів, використанням програмних роботів RPA, а також продажами та маркетингом.
Автоматизация и оптимизация бизнес процессов фото Robotic Process Automation - Внедрение RPA

Пояснення роботизованої автоматизації процесів: все, що вам потрібно знати

У цій статті ми докладніше обговоримо основні переваги автоматизації процесів та познайомимо вас із її історією, щоб показати, як ми досягли того, що маємо сьогодні. Але перед цим розглянемо короткий приклад роботизованої автоматизації процесів:

Читати далі »
Автоматизация и оптимизация бизнес процессов фото Robotic Process Automation - Внедрение RPA

3 речі, які слід враховувати перед впровадженням автоматизації бізнес-процесів

Третя компанія заощадила сотні годин ручної роботи та отримала своєчасні та точні фінансові звіти, після чого досягла п’ятикратного збільшення кількості транзакцій після впровадження рішення з автоматизації між своїми системами ERP та CRM.

Читати далі »