Масові комунікації

Масові комунікації
Ми налаштовуємо масові комунікації “під ключ” у різних каналах. Це дозволяє вам збільшувати продажі та прибуток вашого бізнесу.

АВТОМАТИЗАЦІЯ МАРКЕТИНГУПопереднє замовлення масових комунікаційЩо таке стратегія комунікацій?

Стратегія масових комунікацій потрібна для відповідей на запитання: з ким, як, коли, і за допомогою якого контенту ви спілкуватиметеся з вашою аудиторією. Якщо у вас є стратегія – у вас немає питань, що писати у розсилках чи постах.

Стандартна стратегія масових комунікацій складається з розділів: цілі, контент, комунікації, технічна частина, може містити контент-план або карту тригерів. Крім цього, на підставі стратегії створюється план-графік робіт та маркетинговий бюджет.Що таке контент-план?

У контент-план зазвичай входить зразковий зміст поста або повідомлення, із зазначенням дат, коли буде опубліковано конкретний пост або повідомлення.

Для зручності часто контент-план поділяють за темами, а період, який вказується в контент-плані найчастіше тиждень, місяць, або рік.Як правильно написати повідомлення?

Правильні повідомлення спонукають одержувачів зробити цільову дію. При створенні повідомлень необхідно завжди пам’ятати кілька принципів: все найголовніше має бути на початку, а закінчуватися обов’язково має закликом до цільової дії.

Зверніть увагу, що є кілька формул написання повідомлень, що продають – вони допомагають складати текст за структурою і досягати в тексті потрібних результатів, при цьому у нас є окрема послуга email розсилки

Як налаштувати сервіс розсилок?

У налаштування сервісу для розсилок входить безліч різних робіт, починаючи від реєстрації кабінету та закінчуючи, наприклад, налаштуваннями SPF, DKIM.

Без відповідної підготовки краще не проводити такі роботи.Як зібрати основу контактів?

Багато наших замовників купують бази, або парсять їх в інтернеті з відкритих джерел, навіть не підозрюючи, як може постраждати репутація їх поштових скриньок від розсилок на такі бази.

У той же час існує безліч офіційних і легальних способів збору бази. Вони трохи повільніші, але набагато дешевші, і приносять набагато більше продажів, ніж холодні бази з інтернету.

АВТОМАТИЗАЦІЯ МАСОВИХ КОМУНІКАЦІЙЯкі проблеми вирішує автоматизація масових комунікацій?

Зростання продажів
Використання каналів масової комунікації збільшує розмір аудиторії та кількість продажів.
Автономність
Масове розсилання повідомлень не потребує контролю людини і може здійснюватися цілодобово.
Підвищення якості виконання робіт

Штучний інтелект контролює роботу програмного робота і не дозволяє здійснювати помилок.

Кросплатформеність
Роботизацію розсилки можна гнучко налаштувати під будь-які параметри чи платформи і навіть інтегрувати зі застарілими системами.
Звільнення від рутинної роботи
Використання автоматизованого розсилання дозволяє сконцентрувати співробітників на інших цілях.
Передбачуваний результат

Штучний інтелект контролює всю роботу програмного робота і націлений на досягнення результату.

Є ПИТАННЯ?У НАС Є ВІДПОВІДІ!

Що таке масова комунікація?
Масова комунікація – це розсилка одного повідомлення по всіх можливих каналах зв’язку (Instagram, Facebook, LinkedIn, Email), де є цільова аудиторія.
Навіщо потрібне автоматичне розсилання?
Цей інструмент необхідний для швидкого інформування цільової аудиторії, привернення уваги та збільшення продажів.
Як автоматизувати масову комунікацію?
Масову комунікацію можна роботизувати за допомогою технології RPA. Програмні роботи чудово здійснюють свою роботу і значно збільшують ефективність процесу загалом.
Що дає автоматизація масових комунікацій?
Формування розсилок повідомлень вимагає надто багато людського часу. За допомогою роботизації процес поширення інформації відбувається за кілька хвилин, що значно заощаджує час.
У чому вигода роботизації?

Роботизація дозволяє заощадити час, який раніше витрачався на виконання певних функцій, оптимізувати витрати на персонал, збільшити ефективність рутинних дій.

• НАШ БЛОГНові статті та кейси

Корисна інформація для тих, хто цікавиться автоматизацією бізнес-процесів, використанням програмних роботів RPA, а також продажами та маркетингом.
automation

Гайд з ефективної лідогенерації в LinkedIn з програмними роботами Autorpad: поради та стратегії

У цій статті ми докладніше обговоримо основні переваги автоматизації процесу лідогенерації в Linkedin та розповімо про нюанси, з якими ви можете зіткнутися у процесі використання програмних роботів.

Читать далее »
lead gen

Кейс: Лідогенерація

Результати:
– загальна база контактів збільшується на 25000 на місяць
– Для одного менеджера генерується приблизно 20 лідів на місяць
– компанія збільшила прибуток приблизно в 5 разів

Читать далее »
linkedin-mockup

Кейс: Лідогенерація в LinkedIn

Результати:
– відділ продажів розширився
– загальна база контактів збільшується щомісяця
– для одного менеджера генерується приблизно 100-300 лідів на місяць
– компанія збільшила прибуток приблизно в 5 разів

Читать далее »