Робот для Instagram

Налаштовуємо та підключаємо багатофункціонального робота Instagram до вашого профілю. Збір цільової аудиторії, розсилки та практично необмежений функціонал на замовлення. Автоматизуйте роботу з Instagram та збільшуйте ваші продажі!

АВТОМАТИЗАЦІЯ МАРКЕТИНГУПопереднє замовлення робот InstagramЩо вміє робот для Instagram?

Бот для автоматизації Instagram – це ефективний інструмент для залучення передплатників та просування сторінки (товарів/послуг).

Він імітує дії людини: ставить лайки, коментує та публікує пости, підписується на інших користувачів, пише повідомлення та відповідає на запитання у директ. Але робить це в десятки разів швидше за людину.

При цьому масове розсилання ботом в Інстаграм проводиться тільки за тими профілями, які є в директі. Це виключає спам і допомагає уникнути блокування облікового запису.

image-tab1-1
whyus-home1


Чому слід підключити RPA?

Instagram-бот істотно економить час, що витрачається менеджером на виконання стандартизованої роботи: відповіді на повідомлення, збір цільової аудиторії, розсилку.

Робот надсилає сотні повідомлень на день. У результаті кількість передплатників збільшується в геометричній прогресії, а з ними і продаж онлайн.Що можна автоматизувати з RPA в Instagram?

Автоматизація SMM просування дозволяє створювати як тригерні розсилки на підставі схеми тригерів, так і інші алгоритми, що призводять до збільшення продажів.

Робот надішле персоналізоване вітання, нагадає про незавершений діалог на кожному етапі воронки продажів, запропонує знижку. Якщо при цьому замовити робот для facebook, то ви однозначно отримаєте збільшення продажів.

app-dev
image2-service3-1


Які завдання виконує робот?
  • Комунікація з аудиторією у режимі 24/7.
  • Повна автоматизація ланцюжка повідомлень та ведення клієнта по всій вирві продажів.
  • Висока швидкість розсилки повідомлень за тегами чи етапами вирви продажів.
  • Бот автопідписник для підписок і лайків в Instagram.
  • Бот для конкурсів інстаграм.
  • Бот для перегляду історій (сторіс) в інстаграм.
  • Бот автовідповідач інстаграм для відповідей та коментарів.


У чому вигода роботизації в Instagram?

Роботи Autorpad мають незаперечні переваги перед іншими сервісами по роботі з Instagram – вони гнучкі в налаштуванні під завдання клієнта, можуть бути запущені в роботу протягом одного дня, швидко масштабуються, легко інтегруються з різними системами, наприклад CRM, при цьому працюють без банів з боку Інстаграма, оскільки повністю імітують події людини.

При цьому масове розсилання чат ботом для розкручування в Інстаграм проводиться тільки за тими профілями, які є в директі. Це виключає спам і допомагає уникнути блокування облікового запису.

about-image2-1

Збір контактів ЦА

За допомогою роботів можна в рази швидше зібрати базу передплатників за заданими хештегами та ключовими словами, після чого робот підпишеться на ЦА.

Робота 24/7

Бот працює цілодобово без вихідних та відпусток, постійно підтримуючи активність у профілі, швидко відповідаючи клієнтам, незалежно від часу доби.

Відсутність помилок

Робот виконує свою роботу за чітко заданим алгоритмом, що виключає помилки, які допускаються людьми через втому та інші фактори.

Автоматизація продаж

Робот відповість на стандартні запитання у директі, прийме заявку, перенаправить її на пошту, надішле клієнту потрібне повідомлення, використовуючи правильний канал та обравши правильний час.

Гнучке та швидке налаштування

Боти швидко масштабуються, легко інтегруються з різними системами, наприклад CRM, при цьому працюють без банів з боку Instagram, імітуючи дії людини.

Зниження навантаження на менеджерів

Бот виконає всю рутинну роботу з обробки стандартизованих повідомлень та розсилки. Менеджер у цей час зможе зосередитись на складніших завданнях.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?Як автоматизувати роботу в Instagram?

Крок 1. Визначаємо цілі

Крок 2. Створюємо робота

Крок 3. Налаштовуємо робота

Крок 4. Запускаємо у роботу

Крок 5. Аналізуємо результати

whyus-home1
RPA Для SMM Менеджера

АВТОМАТИЗАЦІЯ СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖЗбільшуємо продажі в соціальних мережах

Robotic Process Automation – це автоматичні програмні роботи, які дозволяють створювати унікальні SMM інструменти, що, у свою чергу, сприяє збільшенню ефективності SMM-менеджера та збільшенню продажів у соціальних мережах.

• НАШ БЛОГОстанні статті та новини

Корисна інформація для тих, хто цікавиться автоматизацією бізнес-процесів, використанням програмних роботів RPA, а також продажами та маркетингом.
automation

Гайд з ефективної лідогенерації в LinkedIn з програмними роботами Autorpad: поради та стратегії

У цій статті ми докладніше обговоримо основні переваги автоматизації процесу лідогенерації в Linkedin та розповімо про нюанси, з якими ви можете зіткнутися у процесі використання програмних роботів.

Читать далее »
lead gen

Кейс: Лідогенерація

Результати:
– загальна база контактів збільшується на 25000 на місяць
– Для одного менеджера генерується приблизно 20 лідів на місяць
– компанія збільшила прибуток приблизно в 5 разів

Читать далее »
linkedin-mockup

Кейс: Лідогенерація в LinkedIn

Результати:
– відділ продажів розширився
– загальна база контактів збільшується щомісяця
– для одного менеджера генерується приблизно 100-300 лідів на місяць
– компанія збільшила прибуток приблизно в 5 разів

Читать далее »