Парсинг товарів

Парсинг товарів
Налаштовуємо парсинг товарів з необхідних вам джерел, і передаємо вам інформацію в зручному для вас вигляді, в зручний для вас канал.

АВТОМАТИЗАЦІЯ МАРКЕТИНГУПопереднє замовлення парсингу товарівЯк зробити парсинг товарів для вашого інтернет-магазину?

Парсинг товарів з інтернет магазину можна реалізувати для будь-якого CMS та самописних сайтів у тому числі. Для цього можна замовити RPA робота, який збиратиме або публікуватиме необхідну інформацію на вашому сайті, видаючи результат (тексти, зображення, цифри) у зручному для вас вигляді, у зручний для вас канал.
Як збирати інформацію про товари із сайту постачальника?

Послуги парсера товарів інтернет-магазинів на opencart сьогодні дуже затребувані, так як з їх допомогою можна збирати інформацію про товари із сайту постачальника в автоматичному режимі цілодобово. Для цього достатньо замовити парсинг – все інше зроблять RPA роботи.Чи можна збирати інформацію про товари із сайту конкурента чи постачальника?

Так, звичайно можна, якщо тільки конкурент або постачальник не вказав на своєму сайті, що він проти цього. А в іншому – потрібно тільки замовити парсинг товарів з каталогу сайту – все інше робитимуть RPA роботи в автоматичному режимі, віддаючи вам інформацію у зручному для вас вигляді.


Як збирати інформацію про товари з маркетплейсів?

Для цього можна зробити парсинг товарів за списком, в результаті якого, ви будете отримувати інформацію, що вас цікавить в зручному для вас вигляді. Зверніть увагу, що при парсингу можна додавати фільтри і робити, наприклад, парсинг товарів за характеристиками.Які джерела для парсингу товарів?

Як джерело може бути використаний будь-який сайт або програма, при цьому парсинг описів товарів або парсинг карток товарів може виконуватися в автоматичному режимі 24/7 без участі людини.

Збір даних

Актуальна інформація про товари, ціни, контакти з оновленням потрібної частоти.

Моніторинг

Спостереження за змінами будь-яких видів даних – від цифр та тексту до зображень.

Звітність

Надання інформації, що вас цікавить, або даних у зручному для вас вигляді.

Є ПИТАННЯ?У НАС Є ВІДПОВІДІ!

Що таке парсинг товарів?

Парсинг товарів – це автоматичний збір інформації про товар з сайтів, інтернет-магазинів або інших джерел (ціна, опис, характеристики, фото) та її оформлення в основному у вигляді Excel файлу. Замовити парсинг контактів із сайту ви можете тут.

Навіщо потрібний робот контент-менеджеру?

Цей робот необхідний для зменшення кількості функцій контент-менеджера (навіть може його замінити), і навіть підвищення якості. Він дозволяє швидше та якісніше отримати інформацію.

Як можна автоматизувати збирання даних?
Збір даних автоматизується за допомогою спеціальних роботів/скриптів (парсерів). Парсер може бути як одноразовий, так і багаторазовий.
Що дає автоматизація?

Автоматизація дозволяє збільшити продажі та ефективність співробітників. Робот не робить помилок, тому виконує свою роботу максимально ефективно.

У чому вигода роботизації збору інформації?

Автоматичний парсер для вордпресу дозволяє звільнити контент менеджера від великої кількості рутинної роботи та підвищити якість заповнення товарних позицій. При цьому, після парсингу, наприклад, груп або необхідних вам контактів, ви можете замовити бот для фейсбук і зробити розсилку в групи, що вас цікавлять.

• НАШ БЛОГОстанні статті та новини

Корисна інформація для тих, хто цікавиться автоматизацією бізнес-процесів, використанням програмних роботів RPA, а також продажами та маркетингом.
automation

Гайд з ефективної лідогенерації в LinkedIn з програмними роботами Autorpad: поради та стратегії

У цій статті ми докладніше обговоримо основні переваги автоматизації процесу лідогенерації в Linkedin та розповімо про нюанси, з якими ви можете зіткнутися у процесі використання програмних роботів.

Читать далее »
lead gen

Кейс: Лідогенерація

Результати:
– загальна база контактів збільшується на 25000 на місяць
– Для одного менеджера генерується приблизно 20 лідів на місяць
– компанія збільшила прибуток приблизно в 5 разів

Читать далее »
linkedin-mockup

Кейс: Лідогенерація в LinkedIn

Результати:
– відділ продажів розширився
– загальна база контактів збільшується щомісяця
– для одного менеджера генерується приблизно 100-300 лідів на місяць
– компанія збільшила прибуток приблизно в 5 разів

Читать далее »