RPA для контент-менеджера

RPA для контент-менеджера

Robotic Process Automation – це віртуальний співробітник у якого є своє робоче місце та обліковий запис, при цьому RPA є однією з найпопулярніших сфер застосування штучного інтелекту в бізнесі, оскільки вона дозволяє компаніям із застарілими системами автоматизувати свої робочі процеси, не замінюючи старе програмне забезпечення новим. Програмні роботи не замінюють контент-менеджера, але звільняють його від значної частини роботи за рахунок автоматизації створення та управління контентом та автоматизації наповнення сайту контентом.

АВТОМАТИЗАЦІЯ РОБОТИ КОНТЕНТ-МЕНЕДЖЕРАЗамовте автоматизацію завдань, пов'язаних із керуванням контентом

ROBOTIC PROCESS AUTOMATION ДЛЯ КОНТЕНТ МЕНЕДЖЕРАПРОГРАМНІ РОБОТИ МОЖУТЬ ВИКОНУВАТИ ДО 90% РОБОТИ КОНТЕНТ-МЕНЕДЖЕРА

Ми пропонуємо RPA роботизацію для автоматизації процесів створення та розміщення контенту. Віртуальний співробітник зможе виконувати поставлені завдання у більшому обсязі та в короткі терміни. RPA для маркетолога та контент-менеджера – це потреба сучасного бізнесу, що працює в інтернеті.

Автоматичний постінг

Розпізнавання тексту OCR

Розпізнавання зображень CV

Є ПИТАННЯ?МИ ГОТОВІ ПОЯСНИТИ, ЯК ОТРИМАТИ З ЦЬОГО ВИГОДУ!

Які процеси можна автоматизувати у роботі контент-менеджера?

Найбільш популярні процеси для RPA автоматизації: парсинг, наповнення та скрапінг сайтів, автопостинг, кроспостинг, розгадування капчі, наповнення форумів, сайтів, карток товарів, маркетплейсів.

Скільки часу можна заощадити на роботизацію процесу?

Все залежить від того, які процеси ми автоматизуємо. По суті, економиться весь час, який раніше витрачала людина на цю роботу.

Як відбувається процес автоматизації?

– Ви обираєте функції, які необхідно автоматизувати, наші спеціалісти розробляють RPA робота та впроваджують у роботу.

Коли я побачу результат?

– Зазвичай у роботі контент-менеджера результат спостерігається одразу при запуску робота.

Чому це може бути вигідно для нас?

– Тому що робот може виконувати до 90% функцій контент-менеджера, тільки набагато швидше, без помилок та набагато дешевше.

RPA для контент-менеджера

ПРИКЛАД РОБОТИ РОБОТАRPA роботи можуть працювати з адмінками будь-яких сайтів та CMS

Програмні роботи – це не просто клікери. Для заповнення або збору інформації вони можуть використовувати Excel, MySQL та інші бази даних, читаючи та записуючи в них інформацію у фоновому режимі.

• НАШ БЛОГОстанні статті та новини

Корисна інформація для тих, хто цікавиться автоматизацією бізнес-процесів, використанням програмних роботів RPA, а також продажами та маркетингом.
Автоматизация и оптимизация бизнес процессов фото Robotic Process Automation - Внедрение RPA

Пояснення роботизованої автоматизації процесів: все, що вам потрібно знати

У цій статті ми докладніше обговоримо основні переваги автоматизації процесів та познайомимо вас із її історією, щоб показати, як ми досягли того, що маємо сьогодні. Але перед цим розглянемо короткий приклад роботизованої автоматизації процесів:

Читати далі »
Автоматизация и оптимизация бизнес процессов фото Robotic Process Automation - Внедрение RPA

3 речі, які слід враховувати перед впровадженням автоматизації бізнес-процесів

Третя компанія заощадила сотні годин ручної роботи та отримала своєчасні та точні фінансові звіти, після чого досягла п’ятикратного збільшення кількості транзакцій після впровадження рішення з автоматизації між своїми системами ERP та CRM.

Читати далі »