Автоматизація документообігу

Автоматизація документообігу

Впроваджуємо в компанії програмних роботів, що виконують різні нудні завдання, що повторюються (створення звітів, заповнення таблиць і книг, звірки), звільняючи бухгалтерів для більш складних завдань.

АВТОМАТИЗАЦІЯ МАРКЕТИНГУПопереднє замовлення автоматизації документообігуЯкі документи можна розпізнавати?

При організації документообігу на підприємстві та автоматизації деяких процесів, можна розпізнавати практично всі паперові та електронні документи. Наприклад: рахунки, інвойси, накладні, прибуткові та видаткові ордери, договори та інші документи, що належать до первинної, податкової, внутрішньої документації.

Автоматизация и оптимизация бизнес процессов фото Robotic Process Automation RPA
Автоматизация и оптимизация бизнес процессов фото Robotic Process Automation RPAЯкі документи може оформляти робот RPA?

Автоматизація документообігу для підприємства передбачає під собою обробку майже всієї електронної документації, з якою працює бухгалтер: починаючи від рахунків, інвойсів, накладних, і до звітів, текстових документів, договорів. Роботи RPA можуть оформлювати всі ці документи.З якими сервісами, платформами та даними може працювати робот RPA?
RPA роботи працюють з будь-якими системами, сервісами та платформами, десктоп та онлайн додатками. Наприклад: M.E.Doc, 1С, Приватбанк і т.д. Системи автоматизації документообігу та обліку мають на увазі під собою передачу даних будь-якого типу між будь-якими системами обліку та зберігання даних про товари, контрагенти, інші види даних. Роботи RPA можуть передавати будь-які види даних та будь-яких систем у будь-які системи.
Автоматизация и оптимизация бизнес процессов фото Robotic Process Automation RPA
Автоматизация и оптимизация бизнес процессов фото Robotic Process Automation RPA

Яка звітність може створювати робот RPA?
Підготовка та використання електронного документообігу для підприємства передбачає під собою отримання результатів як сформованих звітів. Роботи RPA можуть формувати будь-яку звітність в електронному вигляді, яку формували раніше люди або електронні системи. 


Які інтеграції можна робити за допомогою RPA?
Розробка бізнес-процесів документообігу при автоматизації за допомогою технології RPA передбачає під собою інтеграцію сервісів, програм, як веб-додатків, так і десктопних додатків. При цьому великою перевагою технології RPA є здатність інтегрувати будь-які системи між собою в найкоротші терміни за доступною вартістю.
Автоматизация и оптимизация бизнес процессов фото Robotic Process Automation RPA

Швидкість обробки документації

Автоматизація прискорює обробку документів

Якість обробки документації

Робот, побудований на технології RPA, працює без помилок

Підвищення контролю документообігу

Роботизація дозволяє вести логи дій

ROBOTIC PROCESS AUTOMATION БУХГАЛТЕРАПРОГРАМНІ РОБОТИ МОЖУТЬ ВИКОНУВАТИ ДО 90% РОБОТИ БУХГАЛТЕРА

Автоматизація внутрішнього документообігу складських процесів можлива у компанії, яка вже організувала свої процеси, та має налагоджені бізнес-процеси, які можна описати блок-схемами. У такому разі автоматизацію можна буде провести в стислі терміни, що, в свою чергу, позначиться на результатах проекту та окупності інвестицій в автоматизацію.

Автоматизація кадрового діловодства і документообігу своєю чергою, з одного боку, найпростіший у реалізації проект, так як форми внутрішньої документації мають більш упорядковану систему, ніж, наприклад, форми накладних від різних постачальників. Але, при цьому, цих форм може бути багато, і вони можуть бути не впорядковані. 

У цьому пункті ми повертаємося до того, що система автоматизованого документообігу може бути реалізована різними способами – починаючи від ERP, усім відомої програми обліку товарних залишків 1С, і закінчуючи власними розробками компанії, включаючи, наприклад, CRM або PIM системи. 

Важливо розуміти, що автоматизація бухгалтерії на підприємстві може бути реалізована по-різному, із застосуванням різних інструментів, які в результаті автоматизуватимуть різні речі. RPA роботи автоматизують саме людські дії, що повторюють операції.

Роботи RPA часто не мають інтерфейсу, але в цьому і є їх важлива відмінність від інших інструментів автоматизації. Технологія RPA – це останній виток автоматизації, який дозволяє працювати з різними інструментами, сервісами, програмами не людям, а роботам.

До речі, автоматизувати облік робочого часу можна також різними способами та інструментами. Серед цих інструментів може бути:

  • Excel
  • Google Sheets
  • СRM-система
  • ERP-система
  • Тайм-трекер
  • Чат-бот
Основна відмінність RPA роботів полягає в тому, що на їх основі можна створювати передові інструменти, створювати інтеграції або зв’язки з інструментів. Такі переваги роботів дозволяють отримувати переваги і компаніям. Адже працювати набагато простіше, коли немає рутини та всі потрібні дані під рукою.
 
Підбиваючи підсумки, ми можемо сказати, що автоматизувати документообіг у компанії можна і необхідно. При цьому за допомогою таких передових технологій, як RPA, можна отримати результати від автоматизації ще більше, ніж на попередніх витках. Адже якщо раніше інструменти автоматизації з’являлися на допомогу бухгалтерам, то зараз роботи можуть виконувати багато дій самостійно.

Є ПИТАННЯ?У НАС Є ВІДПОВІДІ!

Що таке автоматичний документообіг?

Автоматизація документообігу – це рятування від ручної рутинної роботи з первинними документами (заповнення накладних, підрахунок цифр і т.д.), за допомогою програмних RPA роботів, і концентрація на роботі з більш важливими документами.

Навіщо потрібно автоматизувати документообіг?

Бухгалтерські програми збільшують ефективність роботи всіх підрозділів підприємства пов’язаних із паперовою роботою, зокрема, бухгалтерії.

Роботи, у свою чергу, дозволяють виконувати різні операції з бухгалтерськими програмами, що повторюються, без участі людей.

Як можна автоматизувати документообіг?
Цей процес автоматизується за допомогою технології RPA. Роботи з поєднання з бухгалтерськими програмами чудово виконують свої обов’язки та збільшують ефективність працівників.
Приходьте до нас на безкоштовну консультацію, і ми поділимося вже готовими програмними роботами, які знімають повторювані та нудні завдання з бухгалтерів.

Наші контакти

Зателефонуйте або напишіть нам. Ми не роботи, але зазвичай відповідаємо дуже швидко. 🙂

НАШ ТЕЛЕФОН:

0 800 359 208

НАША ЭЛЕКТРОННА АДРЕСА:

info@autorpad.com

НАША АДРЕСА:

49080 м.Дніпро, Донецьке шосе, 2а

ЗВ'ЯЗАТИСЯПоставте нам запитання:

• НАШ БЛОГОстанні статті та новини

Корисна інформація для тих, хто цікавиться автоматизацією бізнес-процесів, використанням програмних роботів RPA, а також продажами та маркетингом.
automation

Гайд з ефективної лідогенерації в LinkedIn з програмними роботами Autorpad: поради та стратегії

У цій статті ми докладніше обговоримо основні переваги автоматизації процесу лідогенерації в Linkedin та розповімо про нюанси, з якими ви можете зіткнутися у процесі використання програмних роботів.

Читати далі »
lead gen

Кейс: Лідогенерація

Результати:
– загальна база контактів збільшується на 25000 на місяць
– Для одного менеджера генерується приблизно 20 лідів на місяць
– компанія збільшила прибуток приблизно в 5 разів

Читати далі »
linkedin-mockup

Кейс: Лідогенерація в LinkedIn

Результати:
– відділ продажів розширився
– загальна база контактів збільшується щомісяця
– для одного менеджера генерується приблизно 100-300 лідів на місяць
– компанія збільшила прибуток приблизно в 5 разів

Читати далі »