Збір цільових аудиторій

Збір цільових аудіторій

Збираємо цільові аудиторії для налаштування маркетингових комунікацій, побудови автоматичних ланцюгів продажів та автоворонок.

АВТОМАТИЗАЦІЯ МАРКЕТИНГУПопереднє замовлення збору цільової аудиторіїЯк зібрати e-mail адреси для розсилки?

Насамперед потрібно визначити цільову аудиторію товару, який ви хочете продавати. Тільки після цього можна використовувати інструменти для збору Email – так ваша цільова аудиторія буде найбільш релевантною та зробить найбільшу кількість покупок вашого товару після Email розсилки.Як зібрати базу телефонів для SMS розсилки?
Насамперед потрібно визначити цільову аудиторію товару. Після цього можна буде зрозуміти, з яких джерел та за допомогою яких програмних роботів можна зібрати номери телефонів. 


Як зібрати базу для Viber розсилки?
Збір цільової аудиторії для Viber розсилки починається так само, як і збір телефонів для SMS – спочатку визначаємо цільову аудиторію, джерела, звідки збиратимемо телефонні номери. Після цього налаштовуємо програмні роботи на збір телефонних номерів. Валідація номерів на наявність встановленого Viber відбувається автоматично під час розсилки.


Як збирати контакти в LinkedIn?

Щоб зібрати контакти у цій соціальній мережі, потрібно замовити бот для LinkedIn. Основна функція робота – надсилання запрошень до контакту. Люди приймають ваші запрошення, таким чином, зростає ваша мережа контактів. Окрім цього, у LinkedIn можна збирати дані про контакти, наприклад, Email або номер телефону.Як збирати контакти у Facebook?

За допомогою роботів RPA можна організувати збір ЦА у фейсбуці для особистого профілю, бізнес-сторінки або групи, але повторимося, перед цим потрібно дізнатися про цільову аудиторію сайту, для якого збираються ці підписники. Наприклад, кількість друзів у Facebook обмежена 5000 контактами, тому для досягнення бізнес-мети, актуальність збору саме цільової аудиторії досить висока.

Зростання продажів

Збір якісної цільової аудиторії збільшує продажі.

Економія трудовитрат та коштів

Праця робота коштує дешевше за роботу людини.

Звільнення від рутинної роботи

Робот може збирати цільові контакти в автономному режимі.

Є ПИТАННЯ?У НАС Є ВІДПОВІДІ!

Що таке збір цільової аудиторії?
Збір ЦА – це збирання контактів (email, номер телефону, ПІБ) з різних джерел (закритих, відкритих) в інтернеті. ЦА важлива складова будь-якого маркетингового інструменту.
Навіщо потрібен збір цільової аудиторії?

Щоб отримувати для вашого бізнесу нових клієнтів, які зроблять покупки або замовлення з найбільшою ймовірністю.

Як можна автоматизувати збирання цільової аудиторії?
За допомогою Robotic Process Automation можна збирати цільові аудиторії у різних каналах в автоматичному режимі на постійній основі, не застосовуючи працю людини. Для цього можна, наприклад, замовити Push розсилку.
Що дає автоматизація під час збору цільових аудиторій?
Автоматизація дозволяє збирати контакти у великих обсягах на постійній основі, без участі людини.
У чому вигода роботизації?
Роботизація дозволяє підприємцям збільшувати ефективність рутинних процесів, економити на людських ресурсах, а також якісніше аналізувати потенційних клієнтів.

• НАШ БЛОГОстанні статті та новини

Корисна інформація для тих, хто цікавиться автоматизацією бізнес-процесів, використанням програмних роботів RPA, а також продажами та маркетингом.
automation

Гайд з ефективної лідогенерації в LinkedIn з програмними роботами Autorpad: поради та стратегії

У цій статті ми докладніше обговоримо основні переваги автоматизації процесу лідогенерації в Linkedin та розповімо про нюанси, з якими ви можете зіткнутися у процесі використання програмних роботів.

Читати далі »
lead gen

Кейс: Лідогенерація

Результати:
– загальна база контактів збільшується на 25000 на місяць
– Для одного менеджера генерується приблизно 20 лідів на місяць
– компанія збільшила прибуток приблизно в 5 разів

Читати далі »
linkedin-mockup

Кейс: Лідогенерація в LinkedIn

Результати:
– відділ продажів розширився
– загальна база контактів збільшується щомісяця
– для одного менеджера генерується приблизно 100-300 лідів на місяць
– компанія збільшила прибуток приблизно в 5 разів

Читати далі »