Push розсилка

Ми налаштовуємо “під ключ” Push розсилки, що автоматично призводять до збільшення вашого трафіку на сайті та збільшення продажів.

АВТОМАТИЗАЦІЯ МАРКЕТИНГУПопереднє замовлення Push розсилкиРозсилка Push повідомлень у додатку

Налаштування Push підписки на повідомлення – це разовий процес. Зверніть увагу, що при заміні сервісу Push розсилок ви втратите всіх підписників, тому підходити до вибору сервісу Push розсилок потрібно дуже уважно – адже ви, напевно, не захочете потім втратити, наприклад, 10000 підписників.Як правильно вибрати сервіс для Push розсилки?
Надсилання пуш повідомлень на телефон відбувається так само, як і на робочий стіл. Підключити пуш повідомлення на сайті можна також через той же сервіс, при цьому майже завжди відправка як на десктоп, так і на мобільний, відбувається з одного інтерфейсу. При виборі сервісу звертайте увагу на зовнішній вигляд пуша та можливість інтеграцій, якщо вони вам потрібні.


Що включає правильний контент для Push розсилки?

Залежно від використовуваного сервісу з розсилки web push повідомлень, контент для Push розсилки буде відрізнятись. Найповніший набір – це логотип, банер, текст, кнопка.

Зверніть увагу, що розміри банерів можуть відрізнятися, а розміри тексту для різних сервісів, пристроїв можуть бути різні.

Робот формує
Push розсилку

Відповідно до завдання, робот створює розсилку в сервісі Push-повідомлень.

Робот оптимізує
контент

Робот перевірить і при необхідності змінить розмір тексту або картинки.

Робот створює звітність

Звіт або повідомлення про розсилку буде надіслано в зручний для вас канал.
ROBOTIC PROCESS AUTOMATION И PUSH РОЗСИЛКИ
ПРОГРАМНІ РОБОТИ ПРОПОНУЮТЬ НОВІ ФУНКЦІЇ ДЛЯ PUSH РОЗCИЛОК

Рush оповіщення у браузері Google Chrome можна відправляти різними способами, за допомогою різних сервісів, при цьому вам навіть не потрібно купувати чи орендувати сервер для Push повідомлень – зазвичай все включено до тарифу сервісу. Однак, в Autorpad, крім того, що можна замовити парсинг товарів, можна ще замовити автоматизацію Push розсилок.

Замовити робота для Push розсилок можна також, як і замовити робот для Instagram – при цьому роботу для Push розсилок можна дати в роботу різні функції. Наприклад, щоб він сам створював розсилки на підставі завдань від маркетолога, або на підставі інформації, що з’являється десь в інтернеті, наприклад, у блозі на вашому сайті.

Мобільні push повідомлення, або десктоп – не має значення, робот може публікувати в обидва канали, або в кожен окремо. Завдання робота будуть залежати тільки від ваших завдань, при цьому на підставі RPA роботів можна побудувати, наприклад, рекламну мережу push повідомлень, яка надсилатиме певні повідомлення певному сегменту користувачів.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?Автоматизуємо
PUSH розсилку в 4 кроки

1. Визначаємо цілі розсилки

2. Налаштовуємо збір бази

3. Створюємо контент та завдання для робота

4. Налаштовуємо робота

Є питання?У нас є відповіді на тему автоматизації Push розсилок

Що таке push-сповіщення?
Push-сповіщення – це короткі оповіщення, що складаються з тексту, картинки та кнопок із закликом до дії. Пуш сповіщення спливають у браузері на мобільному або десктопному пристрої. Такі повідомлення з’являються на робочому столі навіть при закритому браузері, тому відрізняються високими переглядами та переходами на клікабельне посилання.
Навіщо потрібна push-розсилка?

Пуш-розсилка – це недорогий, але ефективний маркетинговий інструмент. Він дозволяє швидко збільшити базу підписників та покращити комунікацію з аудиторією.

Як можна автоматизувати push-розсилку?
Для автоматизації пуш-розсилки існує багато сервісів. Кожен з них має свій функціонал, часто досить обмежений. За допомогою RPA роботів можна значно розширити функціонал сервісів, тим самим отримати більш високі конверсії з каналу Push.
Що дає автоматизація push-розсилки?

З’являється унікальна можливість створення ланцюга розсилок за заданим сценарієм. При цьому підвищується якість і продуктивність роботи маркетологів за рахунок позбавлення їх виконання рутинних завдань.

У чому вигода роботизації push-розсилки?
Роботизація пуш-розсилки скорочує операційні витрати, виключає людські помилки, збільшує швидкість створення повідомлень, знімає навантаження з маркетолога.
Як працює робот з Push-повідомленнями?
Програмний робот у десятки разів швидше впорається з відправкою завдання на сервіс, з якого проводитиметься розсилка. Він чітко пройде вказаним маркетологом шляхом, візьме необхідну інформацію із зазначеного джерела і відправить push-повідомлення.
У чому переваги Push розсилки?

Миттєва доставка повідомлень великій кількості підписників в Україні, інших країнах, та програмування дати, часу, терміну життя, або так званого тривалості показу push-повідомлення.

Що пропонуєте саме ви?
Ми пропонуємо максимально полегшити роботу з сервісами та автоматизувати процес створення розсилки за допомогою технології RPA та програмних роботів.

• НАШ БЛОГНові статті та кейси

Корисна інформація для тих, хто цікавиться автоматизацією бізнес-процесів, використанням програмних роботів RPA, а також продажами та маркетингом.
automation

Гайд з ефективної лідогенерації в LinkedIn з програмними роботами Autorpad: поради та стратегії

У цій статті ми докладніше обговоримо основні переваги автоматизації процесу лідогенерації в Linkedin та розповімо про нюанси, з якими ви можете зіткнутися у процесі використання програмних роботів.

Читати далі »
lead gen

Кейс: Лідогенерація

Результати:
– загальна база контактів збільшується на 25000 на місяць
– Для одного менеджера генерується приблизно 20 лідів на місяць
– компанія збільшила прибуток приблизно в 5 разів

Читати далі »
linkedin-mockup

Кейс: Лідогенерація в LinkedIn

Результати:
– відділ продажів розширився
– загальна база контактів збільшується щомісяця
– для одного менеджера генерується приблизно 100-300 лідів на місяць
– компанія збільшила прибуток приблизно в 5 разів

Читати далі »