Скрапінг сайтів

Налаштовуємо “під ключ” скрапінг сайту і передаємо вам необхідну інформацію в зручному для вас вигляді в зручний для вас канал.

АВТОМАТИЗАЦІЯ МАРКЕТИНГУПопереднє замовлення скрапінгу сайтуЯк зробити скрапінг сайту постачальника?

Веб скрапінг передбачає збір інформації з сайту постачальника разово або на постійній основі. Зібрати із сайту можна практично все – починаючи від сторінок сайту, необхідних для розміщення на вашому сайті, до опису окремих товарів чи цін. При цьому, при розвантаженні на ваш сайт, можна внести зміни, наприклад додати націнку до цін, або певний текст до описів товару.Навіщо потрібний скрапінг сайту конкурента?

Так ви можете отримати інформацію про всі товари постачальника. Скрапінг веб сайтів за допомогою python може прискорити цей процес, якщо йдеться про великі обсяги інформації, але в такому випадку потрібно розраховувати навантаження на сайт та інструменти.Навіщо скрапити маркетплейси?
Якщо вам потрібно розмістити багато товарів на вашому сайті і регулярно їх додавати – тоді скрапінг маркетплейсів, скрапінг сайтів та інших будь-яких інтернет-джерел з подальшою автоматичною публікацією на вашому сайті – це те, що вам потрібно!


Як можна скрапити веб-сервіси?

Скрапінг сайту при застосуванні RPA роботів нічим не відрізняється від парсингу інтернет-магазину. Так, це може бути трохи складніше, але у будь-якому разі реалізовано. За допомогою програмних роботів можна скрапити будь-який веб-сервіс або десктопний/мобільний додаток, віддаючи результат автоматично в зручній формі в зручний для вас канал. Що може бути як джерело для скрапінгу?
Як джерело скрапінгу може бути використаний будь-який десктопний або мобільний додаток. Роботи RPA можуть збирати дані будь-якого виду з будь-яких додатків і сайтів і переносити їх у будь-які програми та сайти так, як це роблять люди. Тільки швидше та без помилок!

Швидкість

Робот працює швидше за людину і виконує свою роботу 24/7/365.

Автономність

Робот функціонує без помилок в автоматичному режимі.

Допомога

Скрапінг дає змогу звільнити людей від великого обсягу рутинних дій.

Є ПИТАННЯ?У НАС Є ВІДПОВІДІ!

Що таке скрапінг сайтів

Скрапінг сайтів – це автоматичний збір комплексної інформації з інтернет-магазинів або інших джерел та її оформлення, переважно, у вигляді Excel файлу.

Для чого потрібний скрапінг сайтів

Скрапінг сайтів необхідний для зменшення кількості роботи контент-менеджера, а також підвищення її якості. Робот дозволяє швидше та якісніше виконати комплексний збір інформації.

Як можна автоматизувати збір даних

Комплексний збір даних автоматизується за допомогою спеціальних інструментів, наприклад програмних RPA роботів. Скрапінг може бути як одноразовий, так і багаторазовий.

Що дає автоматизація збору інформації
Автоматизація дозволяє збільшити продажі. Робот не робить помилок, тому виконує свою роботу максимально ефективно. Роботизація ефективна під час вирішення комплексних завдань.
У чому вигода роботизації збору інформації

Скрапінг інтернет-магазинів дозволяє звільнити контент-менеджера від великої кількості рутинних дій та підвищити якість заповнення товарних позицій.

Автоматизация и оптимизация бизнес процессов фото (3)

АВТОМАТИЗАЦІЯ ЗБОРУ ІНФОРМАЦІЇ З САЙТІВНаша місія —
автоматизація бізнесу

Автоматизований скрапінг сайтів оцінять компанії, які працюють з одними й тими самими сайтами щодня.

• НАШ БЛОГОстанні статті та новини

Корисна інформація для тих, хто цікавиться автоматизацією бізнес-процесів, використанням програмних роботів RPA, а також продажами та маркетингом.
automation

Гайд з ефективної лідогенерації в LinkedIn з програмними роботами Autorpad: поради та стратегії

У цій статті ми докладніше обговоримо основні переваги автоматизації процесу лідогенерації в Linkedin та розповімо про нюанси, з якими ви можете зіткнутися у процесі використання програмних роботів.

Читать далее »
lead gen

Кейс: Лідогенерація

Результати:
– загальна база контактів збільшується на 25000 на місяць
– Для одного менеджера генерується приблизно 20 лідів на місяць
– компанія збільшила прибуток приблизно в 5 разів

Читать далее »
linkedin-mockup

Кейс: Лідогенерація в LinkedIn

Результати:
– відділ продажів розширився
– загальна база контактів збільшується щомісяця
– для одного менеджера генерується приблизно 100-300 лідів на місяць
– компанія збільшила прибуток приблизно в 5 разів

Читать далее »