Парсинг контактів

Парсинг контактів

Налаштовуємо парсинг контактів для ефективних джерел трафіку: email, телефони. Надаємо в автоматичному режимі контакти для розсилок та комунікацій.

АВТОМАТИЗАЦІЯ МАРКЕТИНГУПопереднє замовлення парсинга контактівЯк робота RPA допомагають збирати Email?

Автоматичний збір контактів, у нашому випадку – парсинг email адрес здійснюється за допомогою парсерів, або так званих програмних роботів. Вони заходять на кожну сторінку вказаного джерела (наприклад сайт-каталог), і збирають у таблицю всі Email, які зустрічаються ним на сторінці сайту.
Як роботи RPA збирають телефони?

Збір телефонних номерів за допомогою RPA роботів відбувається приблизно так само, як і при зборі бази емайл адрес з сайту. Робот заходить на кожну сторінку вказаного сайту – джерела (сайтів, програм – джерел може бути кілька) і збирає зі сторінок сайту, або програми телефони цільової аудиторії.Як RPA роботи розуміють, які контакти збирати?
При розробці та налаштуванні робота вказується, які контакти та де збирати. Але, окрім цього, наприклад, парсинг контактів із сайту може проходити в повністю автоматичному режимі – робот використовуватиме вказану початкову інформацію та вбудований штучний інтелект для визначення контактів, які йому потрібні для збору.

Як RPA робот може допомогти організації?
В інтернеті існують сайти-каталоги організацій та підприємств. Вони були спочатку призначені для парсингу email адрес, але з розвитком технологій стали зручним, структурованим джерелом інформації та необхідних даних. Роботи RPA можуть як розміщувати інформацію про компанію на таких сайтах, так і збирати інформацію про інші компанії, записуючи результати в зручну для людини таблицю.


Які джерела даних?

Як джерело даних для RPA робота може бути практично будь-який сайт, програма або навіть месенджер, наприклад, Viber, Telegram, Facebook. До речі, у Вайбер можна збирати дані не тільки з телефонної книги, але і з груп, тому джерело контактів, звідки потрібно зібрати дані – обмежений тільки вашою фантазією.

Є ПИТАННЯ?У НАС Є ВІДПОВІДІ!

Що таке парсинг контактів?
Це збирання та систематизація контактів потенційних клієнтів на основі певних критеріїв за допомогою спеціальних програм або вручну.
Навіщо потрібен парсинг контактів?

Складання бази контактів з урахуванням їх інтересів і запитів допомагає посилити позиції над ринком, підвищити онлайн продажі в Інтернеті, збільшити кількість активних клієнтів, зацікавлених у конкретному товарі чи послузі і зазвичай входить у пакет послуг масової комунікації.

Як автоматизувати парсинг контактів?

Для автоматизації збору даних використовуються спеціальні послуги, у яких користувачі добровільно залишають інформацію про себе. Також дані можна брати з відкритих джерел, але слід пам’ятати, що розсилка за такими номерами та електронними адресами може бути розцінена як спам.

Що дає автоматизація парсингу контактів?

Автоматизація парсингу в маркетингу – це інструмент, що допомагає за лічені хвилини обробляти, зберігати, аналізувати та структурувати велику кількість інформації. У ручному режимі на це підуть години. Але, маючи зібрану в автоматичному режимі, наприклад телефонну базу, можна замовити голосовий бот і зробити голосову розсилку за вашою цільовою аудиторією.

У чому вигода роботизації парсингу контактів?
Роботи не створюють багато запитів до сайту, і можуть збирати дані із закритих каталогів, на відміну від багатьох парсерів, тому не підпадають під блокування і не вимагають безлічі облікових записів і проксі для роботи. Роботи структурують, аналізують і передають зібрану інформацію у потрібному замовнику форматі, що згодом спрощує масове розсилання повідомлень.

АВТОМАТИЗАЦІЯ ЗБОРУ КОНТАКТІВНаша місія -
автоматизація маркетингу та продажів

На прикладі ви бачите, як робот в автоматичному режимі знаходить контакти продавців автомобілів і зберігає їх у внутрішню базу для передачі клієнту.

• НАШ БЛОГОстанні статті та новини

Корисна інформація для тих, хто цікавиться автоматизацією бізнес-процесів, використанням програмних роботів RPA, а також продажами та маркетингом.
automation

Гайд з ефективної лідогенерації в LinkedIn з програмними роботами Autorpad: поради та стратегії

У цій статті ми докладніше обговоримо основні переваги автоматизації процесу лідогенерації в Linkedin та розповімо про нюанси, з якими ви можете зіткнутися у процесі використання програмних роботів.

Читати далі »
lead gen

Кейс: Лідогенерація

Результати:
– загальна база контактів збільшується на 25000 на місяць
– Для одного менеджера генерується приблизно 20 лідів на місяць
– компанія збільшила прибуток приблизно в 5 разів

Читати далі »
linkedin-mockup

Кейс: Лідогенерація в LinkedIn

Результати:
– відділ продажів розширився
– загальна база контактів збільшується щомісяця
– для одного менеджера генерується приблизно 100-300 лідів на місяць
– компанія збільшила прибуток приблизно в 5 разів

Читати далі »