Тригерні розсилки

Тригерні розсилки
Створюємо та налаштовуємо тригерні розсилки у ваших каналах трафіку, на підставі подій із вашої CRM системи, або дій відвідувачів на вашому ресурсі.

АВТОМАТИЗАЦІЯ МАРКЕТИНГУПопереднє замовлення тригерної розсилкиЯка має бути карта тригерів?

Карта тригерів складається для різних сегментів аудиторії, враховує різні точки входу та вказує, на якому шляху клієнта яке повідомлення буде йому надіслано.

Карти тригерів зазвичай розробляються як схеми і таблиці. На карті намальовані шляхи, а в таблиці вказується зміст повідомлень.
Як можна надсилати тригерні розсилки?

Насправді сервісів для тригерних розсилок не так багато. З іншого боку, за наявності можливості реалізувати інтеграцію, тригерні розсилки можна надсилати практично з будь-якого сервісу.

Оскільки ми використовуємо у своїй роботі технологію Robotic Process Automation, ми можемо використовувати будь-який сервіс, і підбираємо найбільш зручний для клієнта.Як правильно налаштувати тригери?

Налаштування залежить від сервісу, за допомогою якого вони налаштовуються. Наприклад, тригерні розсилки email спочатку налаштовуються через інтеграцію, а потім через сервіс, з якого надсилаються листи.

Якщо ж сервісу немає, тоді тригерне ​​розсилання листів робиться за допомогою RPA роботів прямо з коду робота, або будь-яким відповідним для конкретного проекту способом.

Які мають бути тригерні повідомлення?

Повідомлення мають бути короткими, не більше одного заклику до дії на один лист. Проте, залежно від проекту та обмежень сервісу, сайту, вони можуть досягати 1000 символів та більше.

Основна мета тригерного повідомлення – довести покупця до вашого кошика на сайті, до номера телефону менеджера, тому завжди намагайтеся досягти не більше однієї мети за допомогою одного повідомлення.Як автоматизувати розсилки?

Автоматизувати розсилки можна як за допомогою RPA роботів, так і за допомогою, наприклад, сервісу тригерних смс розсилок. Зверніть увагу, що для спрацювання тригерів вам потрібно буде передавати в сервіс події, якими будуть відпрацьовувати тригери.

Події можуть бути різними за своєю природою, а можуть відрізнятися в технічній реалізації. Звертайте увагу на наступні 2 моменти: чи реалізуються ваші тригери з технічного боку, і чи не намагаєтеся ви змінити природу події тригера, щоб він став технічно реалізованим.

Зростання продажів

Персоналізоване розповсюдження листів збільшує кількість продажів.

Прискорений процес розсилки

Персоналізоване розповсюдження повідомлень здійснюється 24/7/365.

Підвищення якості виконання робіт

Робот не робить помилок, а в парі зі штучним інтелектом збільшує ефективність.

Економія трудовитрат та коштів

Роботизація здатна замінити до 10 годин роботи спеціаліста, а це значно оптимізує витрати.

Звільнення від рутинної роботи

Ручне тригерне ​​розсилання вимагає величезної кількості часу через що увага людини та її ефективність зменшується.

Передбачуваний результат

Персоналізовані повідомлення розповсюджуються згідно з заданими параметрами, що гарантує результат.

Є ПИТАННЯ?У НАС Є ВІДПОВІДІ!

Що таке тригерні розсилки?
Тригерні розсилки (листи) – це автоматичне надсилання повідомлень користувачам після здійснення певних (цільових) дій. Цей інструмент збільшує кількість продажів.
Навіщо потрібні тригерні розсилки?
Робот дозволяє здійснювати персоналізоване інформування користувачів на основі їх дій. Повідомлення надсилаються у потрібному каналі та у потрібний час.
Як можна автоматизувати тригерні розсилки?
Тригерні листи роботизуються за допомогою технології RPA. Ви можете замовити SMS розсилку, при цьому RPA ідеально здійснить свою роботу і збільшить ефективність процесу персоналізованого інформування в цілому.
Що дає автоматизація листів?
Автоматизація повідомлень дозволяє надсилати листи 24/7/365. Такий підхід дає змогу значно збільшити ефективність інформування. Наприклад, ви можете замовити розсилку в інстаграм і добре розвинути новий канал продажів.
У чому вигода роботизації?
Роботизація дозволяє підприємцям збільшувати ефективність рутинних процесів, економити на людських ресурсах та оптимізувати розподіл робочого часу.

• НАШ БЛОГОстанні статті та новини

Корисна інформація для тих, хто цікавиться автоматизацією бізнес-процесів, використанням програмних роботів RPA, а також продажами та маркетингом.
automation

Гайд з ефективної лідогенерації в LinkedIn з програмними роботами Autorpad: поради та стратегії

У цій статті ми докладніше обговоримо основні переваги автоматизації процесу лідогенерації в Linkedin та розповімо про нюанси, з якими ви можете зіткнутися у процесі використання програмних роботів.

Читать далее »
lead gen

Кейс: Лідогенерація

Результати:
– загальна база контактів збільшується на 25000 на місяць
– Для одного менеджера генерується приблизно 20 лідів на місяць
– компанія збільшила прибуток приблизно в 5 разів

Читать далее »
linkedin-mockup

Кейс: Лідогенерація в LinkedIn

Результати:
– відділ продажів розширився
– загальна база контактів збільшується щомісяця
– для одного менеджера генерується приблизно 100-300 лідів на місяць
– компанія збільшила прибуток приблизно в 5 разів

Читать далее »