Автопостинг

Налаштовуємо під ключ автопостинг з будь-яких джерел в будь-які канали.

АВТОМАТИЗАЦІЯ МАРКЕТИНГУПопереднє замовлення автопостингуНавіщо потрібен автопости нг для вашого сайту?

Якщо у вас регулярно з’являються нові позиції товару, або вам потрібно постійно публікувати інформацію на сайті, виходячи з підготовленого контенту з інших джерел – тоді автопостинг це те, що вам потрібно.

Використовуючи RPA роботів, ви не витрачатимете час на публікації, але все одно отримаєте опублікований контент на вашому сайті. Більше того, ви можете замовити кроспостинг, та публікувати автоматично ваш контент у кілька каналів.Що дає автопостинг у соціальних мережах?

Автопостинг Instagram допомагає отримати більше охоплення аудиторії та знаходитися постійно зверху стрічки за певними хештегами. Це, в свою чергу, дає вам можливість показувати ваш контент або товари вашій цільовій аудиторії.

Основна перевага автопостингу у соціальних мережах – вам не потрібно витрачати на це час. Усю роботу зробить робот – вам потрібно лише видати йому один раз джерело контенту та визначити частоту постингу.Як можна користуватися автопостингом з маркетплейсами?

Для публікації ваших товарів на маркетплейси можна використовувати RPA роботів, і це дуже вигідно в тому випадку, якщо вам потрібно регулярно оновлювати інформацію про ціни або товари, їх наявність.

Чому це актуально? Тому що маркетплейсів насправді існує дуже багато, і не всі вони надають зручні функції для перевірки та завантаження товарів. Однак, якщо використовувати для продажу не 1-2 маркетплейси, а 100-200, то, звичайно, продажі збільшуються.Як автопостинг у месенджерах збільшує продажі?

Автопостинг в телеграм дозволяє без особливих зусиль підтримувати кілька каналів актуальними. У месенджерах немає вбудованої можливості постів, як, наприклад, існує автопостинг інстаграм через фейсбук, але також, як і автопостинг у соцмережі, автопостинг у месенджери приносить додатковий трафік та продажі.

За допомогою RPA роботів можна робити автопостинг з будь-якого месенджера до будь-якого месенджера.Як можна запустити автопостинг для форумів?

Автоматичне наповнення сайту на WordPress, публікація на дошки оголошень, в соц.групи, публікація оголошень OLX, навіть постинг відео – все це можливо при автопостингу за допомогою RPA роботів.

Щоб запустити автопостинг на форуми, потрібно спочатку зібрати список форумів, після чого визначити джерела контенту. Після цього RPA робот публікуватиме необхідні матеріали у заданих вам інтервалах часу, у вказані вами джерела.

Оптимізація
часу

Автопостинг, наприклад, в інстаграм економить час менеджера SMM оскільки вимагає тільки контент для публікацій.

Зменшення
праці

Програмний робот RPA скорочує кількість роботи менеджера або звільняє від деяких завдань повністю.

Синхронізація
часу

Програма дозволяє синхронізувати різні часові пояси та публікувати контент у правильний час.

Обробка
даних

Робот дозволяє автоматизувати публікацію постів із документів, спільних папок, завдань у CRM системі.

Кросспостинг
контенту

Використовуючи автоматичний репост між різними акаунтами, можна збільшити кількість підписників у всіх ваших акаунтах.

Форматування
контенту

Програмний робот може одразу форматувати контент під потрібну платформу.

Є ПИТАННЯ?У нас є відповіді як автоматизувати постинг

Що таке автопостинг?

Автопостинг – це автоматичне розміщення постів на зазначених майданчиках, наприклад, у соціальних мережах, маркеплейсах, та інших сайтах, згідно зі заздалегідь встановленим часом або завданням. RPA для контент менеджера може бути дуже добрим помічником, який може взяти на себе великий обсяг робіт.

Навіщо потрібен автопостинг у фейсбук?
Автоматизація необхідна для зняття навантаження, пов’язаного з публікацією постів, з людини, наприклад, з менеджера SMM, Завдяки автопостингу в соціальних мережах немає необхідності постійно чекати час публікації контенту і підлаштовувати свою роботу під цей час.
Як можна автоматизувати публікацію постів у соціальних мережах?
Роботизувати публікацію контенту можна за допомогою спеціальних сервісів. Вони дозволяють покращити ефективність роботи контент-менеджера, SMM-маркетолога, маркетолога та допомагають зняти з нього робоче навантаження.
Що дає автоматизація процесу публікації?

Роботизація цього процесу дозволяє зняти з менеджера завдання щодо розміщення контенту та масштабувати кількість каналів, сайтів, сервісів, в яких буде опубліковано пост або товар. Таким чином, у менеджера є більше часу на якіснішу підготовку матеріалу для публікації, а робот публікує його в більшу кількість каналів.

У чому вигода роботизації?

Інструмент дозволяє зняти навантаження з менеджера, направити його сили на інші, більш творчі завдання, а також публікувати необхідні вам матеріали у потрібний час у великій кількості каналів. Роботизація позитивно впливає на динаміку продажів та знижує терміни окупності вкладень у бізнес.

• НАШ БЛОГНові статті та кейси

Корисна інформація для тих, хто цікавиться автоматизацією бізнес-процесів, використанням програмних роботів RPA, а також продажами та маркетингом.
automation

Гайд з ефективної лідогенерації в LinkedIn з програмними роботами Autorpad: поради та стратегії

У цій статті ми докладніше обговоримо основні переваги автоматизації процесу лідогенерації в Linkedin та розповімо про нюанси, з якими ви можете зіткнутися у процесі використання програмних роботів.

Читати далі »
lead gen

Кейс: Лідогенерація

Результати:
– загальна база контактів збільшується на 25000 на місяць
– Для одного менеджера генерується приблизно 20 лідів на місяць
– компанія збільшила прибуток приблизно в 5 разів

Читати далі »
linkedin-mockup

Кейс: Лідогенерація в LinkedIn

Результати:
– відділ продажів розширився
– загальна база контактів збільшується щомісяця
– для одного менеджера генерується приблизно 100-300 лідів на місяць
– компанія збільшила прибуток приблизно в 5 разів

Читати далі »