Розсилка Facebook

Створюємо та налаштовуємо масові та тригерні розсилки у Facebook, що допоможуть вам побудувати масові комунікації у соціальних мережах та збільшити продажі.

АВТОМАТИЗАЦІЯ МАРКЕТИНГУПопереднє замовлення розсилки FacebookЯк створити чат-бот для Facebook?

Існує безліч різних способів для створення чат-бота у Facebook – від використання конструкторів, до написання коду та підключення власної програми у Facebook. Залежно від ваших цілей потрібно використовувати один із способів.

За допомогою RPA роботів можна створювати чат-ботів, які значно розширюють стандартний функціонал. При цьому такі чат-боти на практиці можуть виявитися набагато ефективнішими.
Як зробити розсилку по друзях у Facebook?

Надіслати можна в особисті повідомлення руками через месенджер. Але, якщо ви хочете надсилати повідомлення на постійній основі, або на основі будь-якої події, тоді можна створити RPA робота, який буде робити ці розсилки за вас.

Таким чином, ви отримаєте інструмент, за допомогою якого зможете використовувати ще один канал комунікацій із вашими друзями, або цільовою аудиторією.Навіщо потрібне розсилання RPA роботом за підписникам?

Справа в тому, що коли ви підключаєте стандартний чат-бот, зібраний на одному з популярних сервісів, ви не можете розсилати по базі існуючих підписників. Жоден існуючий сервіс не дозволяє це робити.

Використовуючи програмні роботи, ви можете робити розсилку по будь-якій базі ваших підписників, а також по базі підписників інших бізнес-сторінок, таким чином залучаючи аудиторію у ваш бізнес.Навіщо потрібне розсилання до груп Facebook?

Розсилка в групи Facebook – це один із найефективніших способів представити свій продукт широкої аудиторії. Процес розсилки починається зі збору релевантних груп і в результаті дає великі охоплення за низькою вартістю.

Такий вид розсилки підійде бізнесу, цільова аудиторія якого активно користується групами у Facebook – як відкритими, так і закритими, з можливістю постингу учасниками групи.Які коментарі можна публікувати у Facebook автоматично?

Насправді можна публікувати багато різних коментарів, на основі різних подій або фільтрів, при цьому основною вимогою до розміщення коментаря буде умова дотримання правил спільноти Facebook.

Програмні роботи можуть публікувати коментарі як під постами ваших друзів, так і під постами бізнес-сторінок або інших користувачів соціальної мережі, таким чином привертаючи увагу до вашого контенту.

Розсилка по групам

Ваш пост побачать десятки тисяч учасників сотень груп

Розсилка бізнес сторінки

Робот надішле ваше повідомлення всім, з ким у вас були діалоги раніше

Розсилка по друзях

Робот надішле особисте повідомлення всім вашим друзям

Є ПИТАННЯ?Ми маємо відповіді!

Що таке масове розсилання у Facebook?

Це ефективний та доступний маркетинговий інструмент, що дозволяє просувати товар чи послугу серед своїх підписників. Це благодатний ґрунт для проведення рекламних кампаній та отримання зворотного зв’язку від партнерів та клієнтів.

Навіщо потрібне розсилання на Facebook?

Розсилка в соцмережі Facebook допомагає повернути підписників, утримати їхню увагу та підвищити активність, провести масове або тригерне ​​розсилання особистих повідомлень у фейсбуці. Це необхідно для просування лідів вниз по воронці продажів.

Що дає автоматизація розсилки у Facebook?

Перерахуємо основні переваги:

  • Простота спілкування з аудиторією.
  • Високі показники прочитання текстових повідомлень (близько 80 – 90%).
  • Своєчасне інформування підписників про новини та акції.
  • Висока швидкість розсилки повідомлень.
Як можна автоматизувати розсилку у Facebook?

Для автоматизації роботи маркетолога використовують роботи, створені на основі технології RPA. Вони працюють з усією базою підписників, незалежно від того, прийшли вони до впровадження чат-бота, або після. І це унікальна особливість програмних роботів.

Таким чином, ви автоматизуєте всі комунікації у Facebook і можете робити розсилки як за новими підписниками, так і старою базою, зібраною до підключення чат-бота.

У чому вигода роботизації розсилки у Facebook?

За допомогою RPA роботів ви зможете робити персоналізовану розсилку у фейсбук месенджер за друзями або за підписниками бізнес-сторінки. Крім цього, можна робити розсилки в коментарі та групи. Якщо ви вирішите замовити бот для Linkedin – тоді ви можете отримати відмінний комбайн для продажу в соціальних мережах.

АВТОМАТИЗАЦІЯ СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖЗамовте розсилки у Facebook та збільшуйте ваші продажі!

Автоматизация и оптимизация бизнес процессов RPA фото

Для розсилок у групах Facebook необхідно бути учасником. Також, ми можемо надати вам інтерфейс для управління розсилкою та реалізувати інший, необхідний вам функціонал.

• НАШ БЛОГОстанні статті та новини

Корисна інформація для тих, хто цікавиться автоматизацією бізнес-процесів, використанням програмних роботів RPA, а також продажами та маркетингом.

automation

Гайд з ефективної лідогенерації в LinkedIn з програмними роботами Autorpad: поради та стратегії

У цій статті ми докладніше обговоримо основні переваги автоматизації процесу лідогенерації в Linkedin та розповімо про нюанси, з якими ви можете зіткнутися у процесі використання програмних роботів.

Читати далі »
lead gen

Кейс: Лідогенерація

Результати:
– загальна база контактів збільшується на 25000 на місяць
– Для одного менеджера генерується приблизно 20 лідів на місяць
– компанія збільшила прибуток приблизно в 5 разів

Читати далі »
linkedin-mockup

Кейс: Лідогенерація в LinkedIn

Результати:
– відділ продажів розширився
– загальна база контактів збільшується щомісяця
– для одного менеджера генерується приблизно 100-300 лідів на місяць
– компанія збільшила прибуток приблизно в 5 разів

Читати далі »