Лідогенерація для B2B бізнесу

Лідогенерація для B2B бізнесу

АВТОМАТИЗАЦІЯ СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖЗамовте автоматизацію лідогенерації для B2B бізнесу

Щоб залучити нових клієнтів, необхідно створити не тільки привабливий продукт або послугу, але й знайти потенційних клієнтів і зв’язатися з ними. Цей процес, званий лідогенерацією, може бути трудомістким та витратним, особливо якщо ви намагаєтеся зробити все вручну. Однак програмні роботи, побудовані на основі технології RPA (Robotic Process Automation), допоможуть вам значно спростити і прискорити цей процес.

АВТОМАТИЗАЦІЯ МАРКЕТИНГУПопереднє замовлення лідогенерації для B2B бізнесуЗ чого починається лідогенерація для бізнесу B2B?

Щоб автоматизувати отримання якісних лідів, необхідно врахувати інтереси своєї аудиторії та грамотно сформулювати цілі звернення.

Вам необхідно проаналізувати поведінку та запити ЦА, після чого визначити цілі розсилок у вашій компанії. Наприклад:

 • Інформування про товари та послуги.
 • Акції та спеціальні пропозиції.
 • Зворотній зв’язок (обговрення, коментарі).
 • Сервісне повідомлення.
 • Прямі продажі.
leadgeneration7
leadgeneration


Що ми робимо для сегментації бази контактів?

Email-розсилка по базі контактів, взятих з Інтернету та серверів, малоефективна. Вона не враховує інтересів конкретного клієнта.

Ми сегментуємо бази контактів на основі різних критеріїв, таких як розташування, галузь, розмір компанії та інші параметри. Це допоможе вам створити більш персоналізовані та цільові розсилки.

Програмний робот за заданим нами сегментом допоможе зібрати найбільш підходящі контакти з Linkedin, Facebook, Twitter, Instagram, Producthunt та інших джерел.Як автоматизувати лідогненерацію для B2B бізнесу?

Ми використовуємо технологію RPA (Robotic Process Automation), яка дозволяє автоматизувати рутинні завдання, пов’язані з генерацією лідів у LinkedIn, Twitter, Facebook, Instagram та інших каналах. Наприклад, ми можемо відправляти інвайти в LinkedIn, щоб встановити контакт з потенційними клієнтами або робити розсилки існуючих контактів у вашому профілі.

Передові технології дозволяють генерувати ліди швидше і ефективніше, ніж ви могли б зробити вручну. Це дозволяє вам зосередитись на інших аспектах бізнесу, в той час як ми генеруємо потік потенційних клієнтів для вас.

leadgeneration10
leadgeneration1


Як програмні роботи, побудовані на основі технології Robotic Process Automation, допомагають автоматизувати лідогенерацію?

Ми повністю автоматизуємо процес лідогенерації: від збору та сегментації бази, передачі даних для розсилки до автоматичного відправлення.

Цим ми знімаємо повністю навантаження з маркетолога і прибираємо необхідність найму співробітників для лідогенерації в штат компанії.Що ми можемо налаштувати у лідогенерації?

Для автоматизації отримання якісних лідів у Вашому бізнесі, ми використовуємо кілька каналів для більшого охоплення потенційних клієнтів.

 1. Робот робить розсилки по базі контактів у Gmail. Завдяки прогріву Ваших поштових скриньок, всі листи потрапляють до папки “Вхідні”, тим самим збільшуючи кількість відкритих листів, кліків та лідів.
 2. Робот відправляє інвайти з повідомленнями в Linkedin за вашою сегментованою аудиторією.
 3. Робот надсилає особисті повідомлення у Facebook, Twitter, Instagram та інших каналах.
leadgeneration5
чат-боты autorpad

АВТОМАТИЗАЦІЯ ЛІДОГЕНЕРАЦІЇАвтоматизація Лідогенерації для B2B бізнесу

Автоматизація інтернет маркетингу, реалізована за допомогою роботів, побудованих на технології RPA дозволяє створювати власні інструменти для лідогенерації. RPA може збільшити ефективність і точність процесу лідогенерації, шляхом автоматизації рутинних завдань, таких як пошук та збирання інформації про потенційних клієнтів, та надсилання їм персоналізованих повідомлень.

ROBOTIC PROCESS AUTOMATION І ЛІДОГЕНЕРАЦІЯ ДЛЯ B2B БІЗНЕСУПРОГРАМНІ РОБОТИ ПРОПОНУЮТЬ НОВІ ФУНКЦІЇ ЛІДОГЕНЕРАЦІЇ ДЛЯ B2B БІЗНЕСУ

Автоматизація процесів лідогенерації для бізнесу B2B є одним з найбільш ефективних способів збільшення потоку потенційних клієнтів для вашого бізнесу. Вона дозволяє скоротити час, що витрачається на пошук та залучення клієнтів, а також підвищити ефективність та точність процесу.

Одним із найбільш ефективних методів автоматизації лідогенерації є використання технології RPA. Роботи RPA здатні виконувати рутинні завдання, такі як відправка інвайтів у LinkedIn або Email розсилка з доставкою листів у вхідні з високою швидкістю, що дозволяє прискорити процес генерації лідів.

Підвищення лояльності аудиторії

Robotic Process Automation дозволяє робити персональну розсилку, і такі листи підвищують довіру до бренду.

Виняток людських помилок

Робот працює за заданим сценарієм, тому він не надішле замість листа з привітанням бухгалтерський місячний звіт.

Економія трудовитрат та часу

Робот безперервно виконує свої завдання та автоматизує лідогенерацію, тоді як співробітники виконують завдання, які потребують безпосередньої участі людини.

Крім того, автоматизація процесу лідогенерації за допомогою RPA дозволяє мінімізувати помилки, які можуть виникнути при ручному виконанні завдань, та значно знижує ризик втрати потенційних клієнтів. Це особливо важливо за умов високої конкуренції, коли кожен клієнт має цінність.

Ще однією перевагою використання RPA для лідогенерації є можливість масштабування процесу. Автоматизація дозволяє легко і швидко збільшувати обсяги лідів, що генеруються, що дозволяє ефективно вирішувати проблеми з падінням обсягів продажів і зростанням конкуренції.

Звільнення від рутини

Поки робот займається лідогенерацією, маркетолог може виконувати більш творчу роботу.

Економія коштів

Дешевше один раз замовити налаштування робота і потім копіювати їх, аніж розширювати штат співробітників.

Збільшення продажів

Чим більше охоплення цільової аудиторії, і чим правильніше залучення лідів, тим швидше зростають продажі в інтернеті.

Є ПИТАННЯ?У НАС ВІДПОВІДІ, ЯК НАЛАШТУВАТИ ЛІДОГЕНЕРАЦІЮ ДЛЯ B2B БІЗНЕСУ

Що таке лідогенерація?

Процес пошуку та залучення потенційних клієнтів у ваш бізнес. В основі цього процесу лежить робота з даними, за допомогою яких визначаються потенційні клієнти, які можуть зацікавитись вашим продуктом або послугою.

Навіщо потрібна лідогенерація?

Мета лідогенерації – отримання якісних лідів, які мають високу ймовірність стати вашими клієнтами. Якість лідів залежить від того, наскільки точно ви визначили свою цільову аудиторію та наскільки добре ви можете запропонувати їм те, що їм потрібно.

У чому вигода роботизації лідогенерації?

Програмні роботи знімають цю роботу з людини та не вимагають розширення штату. За допомогою RPA технологій можна збирати бази контактів, сегментувати ЦА, розсилати потенційним клієнтам і збільшувати клієнтську базу. Робот виконує свою роботу без помилок та легко масштабується.

Як можна автоматизувати лідогенерацію?

Ми пропонуємо інноваційних програмних роботів, побудованих на основі технології Robotic Process Automation. Програмний робот може суттєво знизити навантаження маркетологів та виконувати пошук потенційних клієнтів у рази швидше та якісніше.

Що дає автоматизація лідогенерації?

За допомогою автоматизації лідогенерації можна:

 • формувати цільову аудиторію,
 • утримувати її увагу,
 • комунікувати з цільовою аудиторією та потенційними клієнтами в автоматичному режимі,
 • розширювати основу контактів.

Цей інструмент суттєво економить час співробітників, які відповідають за просування Вашого бізнесу, продажу та маркетингу.

АВТОМАТИЗАЦІЯ СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖЗамовте автоматизацію лідогенерації для B2B бізнесу

leadgeneration9

Якщо ви хочете збільшити кількість потенційних клієнтів для вашого бізнесу, автоматизація лідогенерації за допомогою RPA роботів є правильним рішенням. Це дозволяє прискорити процес генерації лідів, знизити ризик втрати клієнтів та збільшити ефективність всього процесу. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися більше про те, як ми можемо допомогти вашому бізнесу досягти успіху!

• НАШ БЛОГНові статті та кейси

Корисна інформація для тих, хто цікавиться автоматизацією бізнес-процесів, використанням програмних роботів RPA, а також продажами та маркетингом.

automation

Гайд з ефективної лідогенерації в LinkedIn з програмними роботами Autorpad: поради та стратегії

У цій статті ми докладніше обговоримо основні переваги автоматизації процесу лідогенерації в Linkedin та розповімо про нюанси, з якими ви можете зіткнутися у процесі використання програмних роботів.

Читать далее »
lead gen

Кейс: Лідогенерація

Результати:
– загальна база контактів збільшується на 25000 на місяць
– Для одного менеджера генерується приблизно 20 лідів на місяць
– компанія збільшила прибуток приблизно в 5 разів

Читать далее »
linkedin-mockup

Кейс: Лідогенерація в LinkedIn

Результати:
– відділ продажів розширився
– загальна база контактів збільшується щомісяця
– для одного менеджера генерується приблизно 100-300 лідів на місяць
– компанія збільшила прибуток приблизно в 5 разів

Читать далее »