3 речі, які слід враховувати перед впровадженням автоматизації бізнес-процесів

Дмитро
2022-02-05
Автоматизация и оптимизация бизнес процессов фото Robotic Process Automation - Внедрение RPA

Так виглядають такі історії успіху автоматизації бізнес-процесів:

Одна компанія повідомила про скорочення свого робочого навантаження вдвічі, що дозволило зосередити ресурси на просуванні продукту, а не інтеграції додатків. В іншій компанії після впровадження автоматизованого менеджера додатків для готівки кількість платежів збільшилася на 5%.

Третя компанія заощадила сотні годин ручної роботи та отримала своєчасні та точні фінансові звіти, після чого досягла п’ятикратного збільшення кількості транзакцій після впровадження рішення з автоматизації між своїми системами ERP та CRM. 

З точки зору IT, успіхом цих зусиль стала можливість швидкої інтеграції різноманітного набору програм за рахунок автоматизації значної частини зусиль з інтеграції. Це стало можливим завдяки попередньо вбудованій інтеграції з популярними системами, такими як ERP, CRM, Excel та іншими.

Це важливий момент, тому що багато людей використовують слово “автоматизація”, коли насправді вони просто інтегрують один додаток до іншого за принципом “точка-точка”. Хоча цей окремий процес [інтеграції] може бути пов’язаний, він, як і раніше, залишає бункери даних та ручну роботу або кодування для підключення до інших частин бізнесу.

З RPA автоматизацією 2022 року процес йде ще далі, підключаючи кілька додатків за допомогою попередньо створених інтеграцій до одного «хабу» та використовуючи вбудовану бізнес-логіку для впливу на потоки, що відбуваються внизу за течією.

Використання можливостей автоматизованої інтеграції допоможе ІТ-фахівцям подолати розрізненість, побудувати та переглянути бізнес-процеси та надати більше інформації всім працівникам підприємства.

Але в той же час існують важливі застереження щодо використання програмних засобів, що впливають на автоматизовану інтеграцію додатків для розробки бізнес-процесів:

1. Жоден інструмент автоматизації не замінить користувачів та ІТ-фахівців, що працюють пліч-о-пліч при проектуванні або зміні бізнес-процесів, перш ніж будь-які програми будуть інтегровані або змінені.

Моделювання бізнес-процесів, проектування та (де можливо) тестування та прогнозування результатів повинні виконуватися насамперед, при цьому всі мають активно підтримувати зусилля до початку проекту.

2. ІТ-відділ повинен зберігати невід’ємну роль інтеграції програмного забезпечення при зміні бізнес-процесів.

Незважаючи на те, що простота важлива для того, щоб дозволити бізнес-користувачам впроваджувати власні кошти автоматизації, не менш важливо, щоб ІТ-команди зберігали певний контроль над усім бізнесом та мали можливість налаштовувати інтеграції за необхідності. дозволяючи бізнес-користувачам створювати власні кошти автоматизації.

3. Роль людини в автоматизації бізнес-процесів має бути запланована.

Інтеграція даних та автоматизація бізнес-процесів не замінять людину на робочому місці. Натомість вони перенаправлятимуть людей на завдання, що мають більш важливе стратегічне значення у бізнесі. Для працівника бухгалтерії це може означати відмову від ручної зміни ключів рахунків-фактур та інших типів даних між системами через збій системної інтеграції та перехід на посаду фінансового аналітика.

Насамперед важливо синхронізувати переоснащення робочої сили з переоснащенням систем. Працівники мають бути готові до нової роботи, яку вони виконуватимуть. Вони повинні знати, що вони мають майбутнє в компанії.

ІНТЕРЕСУЄ ВПРОВАДЖЕННЯ RPA РОБОТІВ У БІЗНЕС ПРОЦЕСИ ВАШОЇ КОМПАНІЇ?Дізнайтесь вартість вашого робота зараз!

НАША ЭЛЕКТРОННА АДРЕСА:

info@autorpad.com

НАШ ТЕЛЕФОН:

0 800 359 208

Або вкажіть зручний для Вас спосіб зв'язку:

Дмитрий Макаренко

Автор

Дмитро

automation

Гайд з ефективної лідогенерації в LinkedIn з програмними роботами Autorpad: поради та стратегії

У цій статті ми докладніше обговоримо основні переваги автоматизації процесу лідогенерації в Linkedin та розповімо про нюанси, з якими ви можете зіткнутися у процесі використання програмних роботів.

lead gen

Кейс: Лідогенерація

Результати:
– загальна база контактів збільшується на 25000 на місяць
– Для одного менеджера генерується приблизно 20 лідів на місяць
– компанія збільшила прибуток приблизно в 5 разів

Слідкуйте за нами у соціальних мережах

Категорії

Останні статті

Гайд з ефективної лідогенерації в LinkedIn з програмними роботами Autorpad: поради та стратегії

2022-02-14
lead gen

Кейс: Лідогенерація

2020-04-01
linkedin-mockup

Кейс: Лідогенерація в LinkedIn

2020-04-01

Пояснення роботизованої автоматизації процесів: все, що вам потрібно знати

2022-02-14
Автоматизация и оптимизация бизнес процессов фото Robotic Process Automation - Выбор платформы

Як вибрати програмне забезпечення RPA: 8 речей, які слід прийняти

2022-01-30
Автоматизация и оптимизация бизнес процессов фото Robotic Process Automation RPA для небольших компаний

У 2022 році всі дороги ведуть до автоматизації

2022-01-23

Мітки