Як вибрати програмне забезпечення RPA: 8 речей, які слід прийняти

Дмитро
2022-01-30
Автоматизация и оптимизация бизнес процессов фото Robotic Process Automation - Выбор платформы

Що слід враховувати при виборі програмного забезпечення для роботизованої автоматизації процесів (RPA)?

Щоб допомогти вам вирішити, яке програмне забезпечення RPA вибрати, ми попросили інженерів-програмістів та бізнес-лідерів поділитися своїми найкращими ідеями. Від інтелектуального аналізу контенту до простоти налаштування бота є кілька речей, які слід враховувати при виборі відповідного програмного забезпечення RPA для вашого бізнесу.

Як вибрати програмне забезпечення RPA

Програмне забезпечення для роботизованої автоматизації може допомогти у 100% оптимізації процесу, зменшуючи будь-яке втручання людини. Проте найважливішим чинником є ​​врахування тональності слів та речень при побудові відповідей бота.

Щоб досягти цього, найкращий та популярний підхід полягає у застосуванні обробки природної мови (NLP) та досягненні інтелекту контенту (вибір найкращих слів) для підтримки процесу. Різні інші технології машинного навчання (ML) разом із цим підходом можуть допомогти досягти найкращих результатів з допомогою аналізу контенту.

Простота впровадження, використання та швидкість

Роботизована автоматизація процесів – одне з найдоступніших програмних рішень для реалізації процесів. Автоматизований робот сумісний із існуючими застарілими системами. Тому для вибору необхідних інструментів RPA для процесу необхідно перевірити сумісність зі старими технологіями. Цей тест допоможе компаніям швидко та ефективно перетворити старі дані та уникнути ризиків.

Щоб вибрати необхідні інструменти RPA для процесу, необхідно перевірити сумісність зі старими технологіями. Крім того, RPA не завжди має простий робочий процес. Багато RPA-рішень вимагають від вас високих знань в області ІТ для встановлення та налаштування роботів.

Для інтелектуальних рішень швидкість обробки одна із найважливіших чинників. RPA також працює швидше, ніж люди. Як ви знаєте, RPA працює безперервно протягом 24 годин, у той час як люди працюють лише 8 годин. Тому в середньому час виконання робіт у робота втричі менший, ніж у ручної праці людини. Він може працювати безперервно без обмежень за часом.

Нижчі експлуатаційні витрати для більшої рентабельності інвестицій

Автоматизуючи певні бізнес-процеси, можна підвищити загальну рентабельність інвестицій. Чим більше програмне забезпечення RPA може знизити ваші загальні операційні витрати, тим вищою буде ваша рентабельність інвестицій. Завдання, що повторюються, можуть з’їдати години робочого дня, якщо вони виконуються вручну, що значно збільшує витрати. Програмне забезпечення RPA може зменшити цю частину рівняння.

Тому, чи хочете ви, щоб воно виконувало простіші завдання чи складніші операції, програмне забезпечення RPA може спростити ваше життя, а також заощадити гроші та підвищити прибутковість.

Пам’ятайте, що мета RPA – допомогти користувачам

Найбільше ви повинні звертати увагу на людей, які використовують поточний процес. Може здатися, що метою інтеграції програмного забезпечення RPA є «оптимізація процесу», але насправді це допомога користувачам.

Зосередженість на користувачах і на тому, що їх хвилює, зрештою підвищує цінність бізнесу.

Пам’ятайте, що головне в автоматизації це люди, які використовують поточний процес з дня на день. Вони є експертами і знають пріоритетні болючі точки, які необхідно вирішити. Вони вирішують, чи будуть якісь зміни у процесі (які були зроблені для них і, можливо, навіть ними) успішними.

Зосередження уваги на користувачах і на тому, що їх хвилює, зрештою підвищує цінність бізнесу.

Зрештою, програмне забезпечення RPA має виступати у ролі їхнього помічника. Наприклад, для таких інструментів автоматизації рекрутингу, як наша, мета полягає в тому, щоб прибрати рутинні та повторювані завдання з тарілок менеджерів з найму та команд із залучення талантів.

Програмне забезпечення RPA для HR має виконувати такі завдання, як планування співбесід, перевірка кандидатів та адаптація, щоб рекрутери могли приділяти більше часу тому, що важливо – побудови відносин з людьми, щоб знайти потрібну роль для відповідних кандидатів.

Визначте область використання RPA роботів

Одна річ, яку слід враховувати, це те, для чого ви збираєтеся її використовувати. Іншими словами, які завдання ви сподіваєтеся автоматизувати і яких результатів очікуєте? RPA може бути ефективним інструментом обслуговування клієнтів, але є багато інших застосувань. Подивіться, де це програмне забезпечення може принести найбільшу користь вашому робочому процесу та співробітникам, перш ніж впроваджувати його.

Простота налаштування RPA робота

Має бути безліч способів налаштувати робота. Є думка, що бізнес-користувачі повинні мати можливість вказувати та натискати на програми, які вони використовують на регулярній основі, у той час як записуючий пристрій записує їхні дії.

Громадянські розробники повинні мати можливість визначати роботів та бізнес-правила, використовуючи середовище з низьким кодом. Нарешті, досвідчені програмісти повинні вміти створювати справжній код автоматизації, який використовує інструмент API RPA.

ІНТЕРЕСУЄ ВПРОВАДЖЕННЯ RPA РОБОТІВ У БІЗНЕС ПРОЦЕСИ ВАШОЇ КОМПАНІЇ?Дізнайтесь вартість вашого робота зараз!

НАШ ЭЛЕКТРОННЫЙ АДРЕС:

info@autorpad.com

НАШ ТЕЛЕФОН:

0 800 359 208

Або вкажіть зручний для Вас спосіб зв'язку:

Дмитрий Макаренко

Автор

Дмитро

Автоматизация и оптимизация бизнес процессов фото Robotic Process Automation - Внедрение RPA

Пояснення роботизованої автоматизації процесів: все, що вам потрібно знати

У цій статті ми докладніше обговоримо основні переваги автоматизації процесів та познайомимо вас із її історією, щоб показати, як ми досягли того, що маємо сьогодні. Але перед цим розглянемо короткий приклад роботизованої автоматизації процесів:

Автоматизация и оптимизация бизнес процессов фото Robotic Process Automation - Внедрение RPA

3 речі, які слід враховувати перед впровадженням автоматизації бізнес-процесів

Третя компанія заощадила сотні годин ручної роботи та отримала своєчасні та точні фінансові звіти, після чого досягла п’ятикратного збільшення кількості транзакцій після впровадження рішення з автоматизації між своїми системами ERP та CRM.

Слідкуйте за нами у соціальних мережах
Категорії

Останні статті

Пояснення роботизованої автоматизації процесів: все, що вам потрібно знати

2022-02-14
Автоматизация и оптимизация бизнес процессов фото Robotic Process Automation - Внедрение RPA

3 речі, які слід враховувати перед впровадженням автоматизації бізнес-процесів

2022-02-05
Автоматизация и оптимизация бизнес процессов фото Robotic Process Automation RPA для небольших компаний

У 2022 році всі дороги ведуть до автоматизації

2022-01-23
Автоматизация и оптимизация бизнес процессов фото Robotic Process Automation RPA для небольших компаний

Чому Robotic Process Automation ідеально підходить для невеликих компаній

2022-01-16
Автоматизация и оптимизация бизнес процессов фото Robotic Process Automation RPA сравнение

Порівняння платформ для роботизованої автоматизації процесів: що краще?

2022-01-10
Автоматизация и оптимизация бизнес процессов фото Robotic Process Automation RPA тренды

Тренди розвитку Robotic Process Automation у 2022 році

2022-01-02

Мітки