Чому Robotic Process Automation ідеально підходить для невеликих компаній

Дмитро
2022-01-16
Автоматизация и оптимизация бизнес процессов фото Robotic Process Automation RPA для небольших компаний
Невеликі компанії можуть мислити далекоглядно щодо діапазону і типів активів, які вони інвестують, але, зазвичай, вони повільніше освоюють нові технології. Впровадження Robotic Process Automation може відкрити безліч переваг, дозволяючи цим компаніям залишатися невеликими та економічними.
Невеликі компанії є унікальними. В результаті вони не використовують технології так, як це роблять багато інших організацій.

Більшість невеликих компаній працюють із невеликою кількістю довірених співробітників, які займаються всім, від пошуку інвестицій до оплати рахунків. Немає суворого поділу обов’язків у відділах або великих команд, спеціально укомплектованих для вирішення конкретного завдання. Процеси, як правило, переважно ручні, із застосуванням постійних онлайн сервісів, або Microsoft Office. 

Насправді, невеликі компанії витрачають від 20 до 40 відсотків робочого часу на тиждень на ручні процеси. А оскільки кожен невеликий офіс є унікальним і має різну структуру, робочий процес також має безліч нюансів. Таким чином, існує менше доступних рішень, які безпосередньо відповідають потребам компанії.

Витрати технології легше виправдати у великих фірмах через ефект масштабу. Невеликі офіси часто обходяться ручними процесами з міркувань економії та потреби в індивідуальних рішеннях. Однак у якийсь момент невеликі компанії мають зробити крок назад і запитати себе, чи є найкращий спосіб? Чи можемо ми працювати більш ефективно?

З чого почати використання Robotic Process Automation?

Розуміння робочого процесу, повсякденних проблем та проблем, які технології можуть чи не можуть вирішити, має бути першим кроком у технологічній подорожі кожного невеликого офісу.

Багато повсякденних завдань пов’язані з даними — їх збиранням, агрегуванням та компіляцією до звітів. Ручне завантаження і агрегування всіх цих даних стомлює, забирає багато часу і схильна до людських помилок.

Звітність — ще одне трудомістке завдання, яке може здатися простим, але часто є одним із найнеприємніших аспектів управління невеликим офісом. 

Підвищення ефективності

Роботизована автоматизація процесів (RPA) виконує роль заміни роботи, яку базове програмне забезпечення не може виконати самостійно і яку люди не хотіли б виконувати. Robotic Process Automation не прибирає людину з процесу, ця технологія прибирає робота з людини.

RPA – це десктоп додаток, що використовує вбудовану логіку на основі правил для виконання завдань, що повторюються. На відміну від штучного інтелекту та машинного навчання, які використовують алгоритми для постійного навчання та покращення, RPA відтворює існуючі бізнес-завдання, не додаючи вивченого інтелекту.

Прості завдання, такі як створення автоматичних відповідей електронною поштою за допомогою робота, для більш складних завдань, таких як вилучення та завантаження даних у систему обліку, обробка транзакцій та зв’язок з іншими цифровими системами, є хорошими кандидатами для RPA.

Robotic Process Automation можна легко впровадити і застосувати до будь-якого процесу, що повторюється, заснованого на правилах, так що співробітники невеликого офісу просто побачать, що робоче навантаження «зникає» з їхнього боку. Рутинні, засновані на правилах операції, які раніше вимагали участі людини, тепер можуть бути автоматизовані, вивільняючи час співробітників обслуговування клієнтів і зосередження уваги на найважливіших задачах. 

З RPA роботи входять до кожного облікового запису, завантажують і конвертують дані, зберігають їх у спеціальні папки призначення, а потім імпортують у систему обліку. Дані, які необхідно вручну отримувати з кількох банків, брокерів та інших джерел, автоматично завантажуються в систему обліку, де їх можна консолідувати, аналізувати та вводити до системи звітності.

Використання Robotic Process Automation

Robotic Process Automation оптимізує операції, підвищує ефективність та зменшує кількість помилок, пов’язаних із людським фактором. Оскільки роботи можуть бути запрограмовані на виконання завдання або обробку точно так, як людина, RPA є логічним рішенням для індивідуальних вимог, які визначають кожен невеликий офіс.

ІНТЕРЕСУЄ ВПРОВАДЖЕННЯ RPA РОБОТІВ У БІЗНЕС ПРОЦЕСИ ВАШОЇ КОМПАНІЇ?Дізнайтесь вартість вашого робота зараз!

НАША ЭЛЕКТРОННА АДРЕСА:

info@autorpad.com

НАШ ТЕЛЕФОН:

0 800 359 208

Або вкажіть зручний для Вас спосіб зв'язку:

Дмитрий Макаренко

Автор

Дмитро

Автоматизация и оптимизация бизнес процессов фото Robotic Process Automation - Внедрение RPA

Пояснення роботизованої автоматизації процесів: все, що вам потрібно знати

У цій статті ми докладніше обговоримо основні переваги автоматизації процесів та познайомимо вас із її історією, щоб показати, як ми досягли того, що маємо сьогодні. Але перед цим розглянемо короткий приклад роботизованої автоматизації процесів:

Автоматизация и оптимизация бизнес процессов фото Robotic Process Automation - Внедрение RPA

3 речі, які слід враховувати перед впровадженням автоматизації бізнес-процесів

Третя компанія заощадила сотні годин ручної роботи та отримала своєчасні та точні фінансові звіти, після чого досягла п’ятикратного збільшення кількості транзакцій після впровадження рішення з автоматизації між своїми системами ERP та CRM.

Слідкуйте за нами у соціальних мережах
Категорії

Останні статті

Пояснення роботизованої автоматизації процесів: все, що вам потрібно знати

2022-02-14
Автоматизация и оптимизация бизнес процессов фото Robotic Process Automation - Внедрение RPA

3 речі, які слід враховувати перед впровадженням автоматизації бізнес-процесів

2022-02-05
Автоматизация и оптимизация бизнес процессов фото Robotic Process Automation - Выбор платформы

Як вибрати програмне забезпечення RPA: 8 речей, які слід прийняти

2022-01-30
Автоматизация и оптимизация бизнес процессов фото Robotic Process Automation RPA для небольших компаний

У 2022 році всі дороги ведуть до автоматизації

2022-01-23
Автоматизация и оптимизация бизнес процессов фото Robotic Process Automation RPA сравнение

Порівняння платформ для роботизованої автоматизації процесів: що краще?

2022-01-10
Автоматизация и оптимизация бизнес процессов фото Robotic Process Automation RPA тренды

Тренди розвитку Robotic Process Automation у 2022 році

2022-01-02

Мітки