Порівняння платформ для роботизованої автоматизації процесів: що краще?

Дмитро
2022-01-10
Автоматизация и оптимизация бизнес процессов фото Robotic Process Automation RPA сравнение

Ми часто ділилися інформацією про роботизовану автоматизацію процесів та її переваги. Якщо ви перебуваєте на етапі, коли ви думаєте, який тип інструменту вам потрібен, то нехай це порівняння роботизованих інструментів автоматизації процесів допоможе вам у вашому виборі.

У цій статті ми розглянемо, що таке RPA, плюси та мінуси, як порівнювати інструменти RPA та які інструменти RPA виділяються серед інших.

Що таке Robotic Process Automation?

Роботизована автоматизація процесів (RPA) використовує програмованих програмних роботів для імітації дій людини за комп’ютером та виконання завдань. Для стандартної роботизованої автоматизації процесів дані мають бути структуровані. Якщо ви хочете застосувати роботизовану автоматизацію процесів як до структурованих, так і неструктурованих даних, вам знадобиться інтелектуальна RPA, яка включає штучний інтелект для когнітивних здібностей.

Роботизована автоматизація процесів найкраще застосовується до завдань великого обсягу, що повторюються, кінцевим і є каталізатором додаткових бізнес-процесів.

Який інструмент RPA є кращим?

Залежно від розміру вашої організації, ваших процесів, командної культури, бюджету та інших не менш важливих речей вам доведеться вирішити, який роботизований інструмент автоматизації процесів вам підійде. Існує безліч платформ для створення роботів: від гібридних, керованих та автоматичних рішень до тих, що вимагають або не вимагають знань у галузі програмування.

Щоб допомогти вам прийняти рішення, погляньмо на наступне порівняння роботизованих засобів автоматизації процесів:

 1. UiPath 

UiPath зі штаб-квартирою в Нью-Йорку є найбільш популярним (але не найдешевшим) роботизованим програмним забезпеченням для автоматизації процесів, яке допомагає підприємствам виконувати як фронтальні, так і бек-офісні завдання. Флагманським продуктом є платформа автоматизації UiPath, яка використовує візуальне інтегроване середовище розробки (IDE) з малим кодом для розгортання та моніторингу процесів за допомогою інструмента централізованого управління.

Деякі з його функцій включають: функцію видалення, варіанти хостингу (віртуальний термінал або хмару), масштабованість та вбудований запис, щоб користувачі могли записувати свої дії для автоматизації.

 1. Power Automate

Платформа від Microsoft, побудована на основі іншої платформи – Winautomation, яка була вбудована в Power Automate після покупки компанії Winautomation корпорацією Microsoft. Інструмент є гібридом різних функцій, з величезним потенціалом, властивим корпоративним інструментам від Microsoft.

Платформа дозволяє автоматизувати практично будь-які дії та містить у собі найкраще, що було у Winautomation. Незважаючи на невеликий сегмент, який займає цей інструмент, він є одним із найпотужніших у застосуванні.

 1. Automation Anywhere

Automation Anywhere – популярний інструмент RPA, який дозволяє автоматизувати складні бізнес-завдання. Він також забезпечує наскрізну стратегію автоматизації. Веб-система управління може використовуватися для надання користувачам масштабованих та безпечних послуг.

Програмне забезпечення не потребує знання програмування для запуску та роботи, натомість користувачі можуть скористатися перевагами реєстраторів та редактора завдань. Інструмент має вбудовані елементи керування та легко масштабується.

 1. Blue Prism

Blue Prism заснована на мові програмування Java і використовує підхід “зверху вниз” з візуальним дизайнером для виконання функцій RPA (немає необхідності в записувальному пристрої або сценарії). Blue Prism може автоматизувати нескінченну кількість завдань, надає панель даних для аналітики та масштабується завдяки центральному управлінню.

 1. Kryon 

Платформа автоматизації Kryon призначена для бізнес-користувачів, а це означає, що для її розгортання не потрібні знання в області ІТ або кодування. Програмне забезпечення надає результати в режимі реального часу, а також може рекомендувати процеси автоматизації за допомогою інструмента виявлення процесів Kyron.

Користувачі можуть вибирати між ботами, що обслуговуються, автоматичними або гібридними (залежно від того, наскільки бажане або необхідне втручання людини).

Які плюси та мінуси RPA?

Існує безліч переваг впровадження RPA у вашому бізнесі. Але є також деякі проблеми, які ви повинні розглянути, перш ніж вибрати його як оптимальне рішення. RPA може керувати багатьма завданнями, але не може все автоматизувати.

При цьому RPA має багато плюсів, у тому числі:

 • Задоволеність працівників
 • Підвищена продуктивність
 • Скорочення помилок
 • Швидкість робіт

До мінусів RPA відносяться:

 • Впровадження (втім, як і будь-якого інструменту)
 • Ризик (залежить від того, які завдання ви намагаєтесь автоматизувати)
 • Супровід (якщо ваш бізнес, ймовірно, сильно зміниться у майбутньому, подумайте, чи є RPA вашим найкращим рішенням)
 • Стійкість (RPA – відмінний спосіб розпочати автоматизацію, але цього може бути не завжди достатньо)

Які типи інструментів RPA існують?

Існують різні типи інструментів RPA на вибір, а саме:

 • Програмовані роботи RPA: інструменти першого покоління RPA необхідно програмувати за допомогою вхідних даних.
 • Самонавчальні боти: як альтернатива ви можете вибрати рішення RPA, яке може вчитися на діях на екрані і реєструвати дані, щоб копіювати дії людини.
 • Інтелектуальна роботизована автоматизація процесів: коли RPA поєднується зі штучним інтелектом, він стає інтелектуальним RPA, який може використовувати такі функції, як обробка природної мови та розпізнавання зображень для роботи з неструктурованими даними.

Як ви порівнюєте функції платформ RPA?

Є кілька міркувань, які слід враховувати при виборі правильного роботизованого інструменту автоматизації процесів для ваших потреб:

 • Безпека: роботи RPA щодня обробляють конфіденційну інформацію про клієнтів та бізнес. Таким чином, вам необхідно вибрати рішення з максимальними функціями безпеки та регулярними оновленнями. 
 • Вартість: вартість буде основним фактором при виборі інструментів. Майте на увазі, що вам необхідно розрахувати витрати на встановлення, ліцензійні збори постачальників та будь-які необхідні витрати на обслуговування. 
 • Зручність використання: RPA — це програмне забезпечення для автоматизації початкового рівня, тому якщо вам потрібно, щоб його могла використовувати кожна людина у вашій організації, звертайте увагу на інтерфейс.
 • Управління: дізнайтеся, наскільки легко керувати роботами та яку прозорість забезпечує програмне забезпечення. Якщо ваші роботи складають цифрову робочу силу, то вам потрібен адекватний нагляд.
 • Когніція: якщо вам потрібно працювати з неструктурованими та структурованими даними, то вам може знадобитися вибрати рішення з інтелектуальним RPA, щоб були когнітивні здібності.
 • Масштабованість. Зміни неминучі як у житті, і у бізнесі. Таким чином, обов’язково подумайте, як ваш інструмент RPA масштабуватиметься або адаптуватиметься до бізнес-вимог, вимог, норм та операцій.

Яке майбутнє RPA?

Grand View Research повідомляє, що обсяг світового ринку роботизованої автоматизації процесів, як очікується, зросте на 32,8% у період з прогнозованого періоду з 2021 по 2028 рік, оскільки RPA, як і раніше, протягом вже більше 7 років, надає найшвидше рішення для роботи з великими обсягами даних у бізнес-налаштуваннях.

Крім того, технології розвиваються експонентно. Це означає, що досягнення RPA продовжуватимуть просувати бізнес уперед завдяки більш простим у використанні рішенням для автоматизації та централізації даних. Компанії можуть стандартизувати свої глобальні процеси незалежно від розташування або галузі, оскільки RPA можна запрограмувати, а потім запускати нескінченно.

ІНТЕРЕСУЄ ВПРОВАДЖЕННЯ RPA РОБОТІВ У БІЗНЕС ПРОЦЕСИ ВАШОЇ КОМПАНІЇ?Дізнайтесь вартість вашого робота зараз!

НАША ЭЛЕКТРОННА АДРЕСА:

info@autorpad.com

НАШ ТЕЛЕФОН:

0 800 359 208

Або вкажіть зручний для Вас спосіб зв'язку:

Дмитрий Макаренко

Автор

Дмитро

automation

Гайд з ефективної лідогенерації в LinkedIn з програмними роботами Autorpad: поради та стратегії

У цій статті ми докладніше обговоримо основні переваги автоматизації процесу лідогенерації в Linkedin та розповімо про нюанси, з якими ви можете зіткнутися у процесі використання програмних роботів.

lead gen

Кейс: Лідогенерація

Результати:
– загальна база контактів збільшується на 25000 на місяць
– Для одного менеджера генерується приблизно 20 лідів на місяць
– компанія збільшила прибуток приблизно в 5 разів

Слідкуйте за нами у соціальних мережах
Категорії

Останні статті

Гайд з ефективної лідогенерації в LinkedIn з програмними роботами Autorpad: поради та стратегії

2022-02-14
lead gen

Кейс: Лідогенерація

2020-04-01
linkedin-mockup

Кейс: Лідогенерація в LinkedIn

2020-04-01

Пояснення роботизованої автоматизації процесів: все, що вам потрібно знати

2022-02-14
Автоматизация и оптимизация бизнес процессов фото Robotic Process Automation - Внедрение RPA

3 речі, які слід враховувати перед впровадженням автоматизації бізнес-процесів

2022-02-05
Автоматизация и оптимизация бизнес процессов фото Robotic Process Automation - Выбор платформы

Як вибрати програмне забезпечення RPA: 8 речей, які слід прийняти

2022-01-30

Метки