Тренди розвитку Robotic Process Automation у 2022 році

Дмитро
2022-01-02
Автоматизация и оптимизация бизнес процессов фото Robotic Process Automation RPA тренды

Зміни – невід’ємна частина технологічної промисловості. Кожне нове бізнес-завдання відкриває можливості для подальшого розвитку. Однак іноді необхідно зупинитися і повернутися до початку, щоб знайти найкращий шлях уперед. Так сьогодні йде справа з RPA у хмарі.

Спочатку роботизована автоматизація процесів (RPA) була розроблена для локального використання. У «вчорашньому офісі» працівники практично всю роботу виконували на місці та настільних комп’ютерах. Таким чином, архітектура RPA була створена для підтримки цієї загальної структури. У сучасному цифровому світі співробітники працюють звідки завгодно і будь-де. Ви можете працювати продуктивно та ефективно вдома, у готелях, у кафе, у літаках та на різних мобільних пристроях. Зокрема, необхідні запобіжні заходи для боротьби з COVID-19 повернули на перший план домашній офіс та віддалену роботу.

Швидкий розвиток технологій може завадити зусиллям щодо додавання нових функцій до існуючих продуктів. Міграція систем у хмару є такою самою проблемою, але необхідно стежити за тим, як усе працює сьогодні.

Нова інфраструктура для працюючих моделей майбутнього

Для деяких постачальників розробка програмного забезпечення як послуги (SaaS) означає використання існуючих продуктів та їхню адаптацію до тих пір, поки вони не почнуть працювати з хмарою. Це один шлях, але є й інший шлях: реконструкція базової основи автоматизації та створення чогось нового спеціально адаптованого до потреб сучасних компаній. Сьогоднішнє робоче середовище може бути гібридом локальних і віддалених співробітників, але як щодо офісу завтрашнього дня?

Хмарні послуги RPA як інновації завтрашнього дня

Стихійні лиха та глобальні пандемії – не єдині події, що порушують безперервність бізнесу. У постійно активній глобальній економіці простої – ворог. Людська помилка викликала шестиденну блокаду Суецького каналу, одного з найважливіших торгових шляхів у світі. Ця затримка призвела до торгових збитків у розмірі 9,6 мільярда доларів . Будь то кілька годин або кілька днів. Жодна компанія не може дозволити собі зазнати невдачі у своїх бізнес-процесах. Навіть тимчасово.

Хмарні служби дозволяють працівникам отримувати доступ до даних та служб з будь-якого місця, де є підключення до Інтернету. Програми, програми та інформація зберігаються у хмарі. Це не тільки дає компаніям можливість більш гнучко і широко використовувати RPA для підвищення ефективності роботи відділу, але й позбавляє їх інвестицій в обладнання та обслуговування ІТ. Хмарна модель працює настільки добре, що, 90% компаній вже покладаються на хмарні послуги в окремих областях.

 

Переваги хмарної RPA

Переваги використання хмари для RPA видно вже на початку представлення рішень з автоматизації. Віддалена установка програмного забезпечення усуває необхідність у трудомісткому впровадженні дома. Дослідження Deloitte показало, що більшість інвестицій у RPA окупаються менш ніж за 12 місяців. У міру того, як все більше компаній використовують переваги хмари, це число продовжуватиме знижуватися.

При правильному використанні хмарна RPA забезпечує більш високу рентабельність інвестицій, повну прозорість процесів, більш високу продуктивність та кращий досвід для співробітників та клієнтів. Віддалене управління спрощує оркестрування впроваджень та дозволяє компаніям гнучко налаштовувати масштабування залежно від обсягу роботи.

Це не тільки зниження витрат або підвищення ефективності хмари, але насамперед підвищена гнучкість, менша залежність від IT та стійкість до збоїв, які сприяють успішному впровадженню в компаніях.

 

Більше, ніж кілька роботів

Компанії будь-якого розміру використовують RPA, але недостатньо використовують автоматизацію. Багато компаній використовують три, п’ять, десять або п’ятнадцять роботів. Це невелика цифра порівняно з кількістю повторюваних робочих процесів у компанії. Щоб повною мірою використовувати переваги RPA у хмарі, вам потрібне комплексне рішення, яке можна швидко масштабувати.

RPA – це не тільки автоматизація робочих процесів та використання роботів. Йдеться про розумну оцінку кожного аспекту бізнесу щодо автоматизації. Виявлення процесів має бути невід’ємною частиною RPA-as-a-Service. Недостатньо автоматизувати робочий процес. Головне, з’ясувати, які процеси підходять для автоматизації. На практиці часто це більше, ніж думають багато компаній.

Сьогодні вже є інноваційні розробки та елементи рішень, за допомогою яких компанії можуть заощадити великі витрати та багато часу. Крім автоматизації стандартних процесів, можливе встановлення так званого Process Discovery робота, який спостерігає та аналізує окремі послідовності процесів та робочих процесів у режимі реального часу та рекомендує етапи автоматизації. 

Інтелектуальна форма робота для виявлення процесів виконується автоматично у фоновому режимі, одразу готова до використання та скорочує необхідний час із тижнів або місяців до кількох днів.

Спрощений інтерфейс користувача, розробка з мінімальним кодом та інші зручні функції дозволяють компаніям швидко впроваджувати рекомендовані засоби автоматизації. Після розгортання для всіх співробітників оркестрування та оптимізація продовжують відбуватися у режимі реального часу. При необхідності компанії можуть швидко реагувати на нові бізнес-вимоги або збільшені робочі навантаження.

Куди веде подорож з RPA

Факти та цифри щодо RPA вражають, але що вони насправді означають? Що рухається компаніями? Зниження витрат, економія робочого дня, підвищення ефективності – все зводиться одного: часу. Компании любят зарабатывать больше денег за меньшее время. Многие сотрудники хотят тратить меньше времени на утомительную, но необходимую рутину и вместо этого сосредотачиваются на деятельности по созданию ценности. RPA делает это возможным.

ІНТЕРЕСУЄ ВПРОВАДЖЕННЯ RPA РОБОТІВ У БІЗНЕС ПРОЦЕСИ ВАШОЇ КОМПАНІЇ?Дізнайтесь вартість вашого робота зараз!

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА:

info@autorpad.com

НАШ ТЕЛЕФОН:

0 800 359 208

Або вкажіть зручний для Вас спосіб зв'язку:

Дмитрий Макаренко

Автор

Дмитро

Автоматизация и оптимизация бизнес процессов фото Robotic Process Automation - Внедрение RPA

Пояснення роботизованої автоматизації процесів: все, що вам потрібно знати

У цій статті ми докладніше обговоримо основні переваги автоматизації процесів та познайомимо вас із її історією, щоб показати, як ми досягли того, що маємо сьогодні. Але перед цим розглянемо короткий приклад роботизованої автоматизації процесів:

Автоматизация и оптимизация бизнес процессов фото Robotic Process Automation - Внедрение RPA

3 речі, які слід враховувати перед впровадженням автоматизації бізнес-процесів

Третя компанія заощадила сотні годин ручної роботи та отримала своєчасні та точні фінансові звіти, після чого досягла п’ятикратного збільшення кількості транзакцій після впровадження рішення з автоматизації між своїми системами ERP та CRM.

Слідкуйте за нами у соціальних мережах
Категорії

Останні статті

Пояснення роботизованої автоматизації процесів: все, що вам потрібно знати

2022-02-14
Автоматизация и оптимизация бизнес процессов фото Robotic Process Automation - Внедрение RPA

3 речі, які слід враховувати перед впровадженням автоматизації бізнес-процесів

2022-02-05
Автоматизация и оптимизация бизнес процессов фото Robotic Process Automation - Выбор платформы

Як вибрати програмне забезпечення RPA: 8 речей, які слід прийняти

2022-01-30
Автоматизация и оптимизация бизнес процессов фото Robotic Process Automation RPA для небольших компаний

У 2022 році всі дороги ведуть до автоматизації

2022-01-23
Автоматизация и оптимизация бизнес процессов фото Robotic Process Automation RPA для небольших компаний

Чому Robotic Process Automation ідеально підходить для невеликих компаній

2022-01-16
Автоматизация и оптимизация бизнес процессов фото Robotic Process Automation RPA сравнение

Порівняння платформ для роботизованої автоматизації процесів: що краще?

2022-01-10

Мітки